Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-03-23
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Kreipiausi į kelias draudimo kompanijas dėl automobilio CITROEN XM, variklio darbinis tūris 1998 kub. cm, privalomojo draudimo. Man siūlo metams įmoką 250 Lt. Esu pavyzdingas vairuotojas, turiu 25 metų vairavimo stažą, avarijų neturėjau. Kokias draudimo sąlygas ir įmoką galite man pasiūlyti Jūs?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Pirmiausia norime padekoti u klausim, kuris šiai dienai daugeliui aktualus. Kaip draudimo brokeriai, mes galime išanalizuoti kelių draudimo kompanijų siūlomas įprastinės transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sąlygas ir įmokas. Kadangi Jūs neįvardijote draudimo kompanijos, kurioje Jums pasiūlė tokią metinę įmoką už ĮTPVCA privalomąjį draudimą, mes negalime pakomentuoti, ar ji apskaičiuota tinkamai. Atsižvelgdami į duomenis, kuriuos turime, šiai dienai Jums galime pasiūlyti ĮTPVCA privalomojo draudimo metinę įmoką 180 Lt. Klausdamas neįvardijote savo amžiaus, kuris gali turėti įtakos amžiaus nuolaidai. Todėl, jei išaiškėtų, kad Jums jau 55 metai, draudimo įmoka būtų 170 Lt. Nuoširdžiai patariame taupyti savo brangų laiką ir degalus, kreiptis į mūsų draudimo brokerių bendrovę ,,Sandėjas“. Mūsų specialistai per 15 minučių  Jums individualiai parinks palankiausią pasiūlymą pagal: amžių, vairavimo stažą, transporto priemonės darbini tūrį, drausmingumo ar žalingumo kategoriją.    

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
NRIUL
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui