Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-12-23
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Nors ir esame apsidraudę, artėjant šventėms nerimaujame dėl paauglio sūnaus saugumo. Ar atsitikus nelaimei, susijusiai su fejerverkais ar petardomis, gausime draudimo išmoką?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

 

Jau tapo įprasta, kad salvių trenksmas palydi ne tik didžiausias žiemos šventes, pirotechnika tampa vis populiaresnė ir asmeninių švenčių metu. Remiantis statistika, kasmet Lietuvoje nuo pirotechnikos įtaisų nukenčia apie pusšimtį žmonių, iš kurių beveik pusė – nepilnamečiai. Kad ir kaip gaila, būta ir nelaimių, kurios baigėsi mirtimi...
           
Dažniausiai pasitaikančios žaizdos – nudegimai ir plėštinės žaizdos. Tokio pobūdžio nelaimingi atsitikimai paprastai įvyksta dėl nekokybiškų ir nelegaliai platinamų ar savadarbių gaminių; kita priežastis – tai žmonių nemokėjimas saugiai naudotis pirotechnikos gaminiais. Turintiesiems draudimo nuo nelaimingų atsitikimų apsaugą, įvykus nelaimei, žala būtų atlyginta. Jos dydis priklausytų nuo patirtos traumos sunkumo, taip pat ir nuo draudimo sumos bei draudimo sąlygų. Tačiau jos gali netekti tie, kurie petardas sprogdino nesilaikydami saugos taisyklių, pvz., bandė paleisti sproginėjantį užtaisą iš rankų.
          
Šventiniu laikotarpiu atsargūs privalo būti ne tik žmonės, reikia saugoti kad nenukentėtų ir turtas. Sprogdinant šventinę pirotechniką galima lengvai sukelti gaisrą, ypač kai ji patenka ant lengvai užsiliepsnojančių daiktų. Šiuo laikotarpiu, kai ypač gausiai naudojami fejerverkai, rekomenduojame nepalikti atvirų langų, iš namų ar kiemų bei balkonų pašalinti lengvai užsiliepsnojančias medžiagas.
           
Apmaudu, kad susimąstome apie galimus padarinius tik ištikus nelaimei. Nelaukime, kol savo kailiu išbandysime, ką reiškia, kai rankoje sprogsta fejerverkas arba dėl to užsidega būstas. Turto draudimas arba draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartis neapsaugos jūsų nuo gresiančios nelaimės, tačiau bus rimtas pagalbininkas atsitikus draudžiamajam įvykiui – ne tik kompensuos patirtus finansinius nuostolius, bet ir parems tapus nedarbingam.


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
I5EPH
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui