Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-04-27
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Teko girdėti, kad paskutiniuoju metu atpigo transporto priemonių savininkų ir valdytojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. Kiek kainuotų šiam sezonui apdrausti motociklą, kurio darbinis tūris daugiau nei 351 cm³?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Pirmieji pavasario saulės spinduliai privertė "geležinių žirgų" savininkus įlįsti į garažus ir nubraukti po žiemos susikaupusias dulkes, o taip pat pamąstyti ir apie kelyje stovinčius pareigūnus, kuriems privaloma pateikti ne tik transporto priemonės dokumentus bet ir transporto priemonių savininkų ir valdytojų privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą. Tad šis klausimas šiomis dienomis labai populiarus.

Sunku vienareikšmiškai atsakyti į Jūsų klausimą, neturint daugiau informacijos apie norimą drausti transporto priemonę, t. y. savininko amžių, vairavimo stažą, drausmingumo kategoriją, vietovę ir pan. Paprasčiausiai siūlau, paskambinkite arba užbėkite į mūsų ofisą ir mūsų darbuotojai Jums parinks palankiausią variantą. O jeigu labai preliminariai, šiomis dienomis draudžiant  tokio galingumo motociklus privalomuoju draudimu, įmokos sezonui (t. y. 6-7 mėn.) nuo mano jau minėtų kriterijų svyruoja nuo 79 Lt. O tikslią įmoką galima sužinoti tik suvedus visą žinomą teisingą informaciją konkrečiam draudėjui į draudikų duomenų bazes.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
WBREV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui