Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-08-25
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Artėjant rugsėjui, noriu apdrausti ketvirtoką nuo nelaimingų atsitikimų. Kokį optimaliausią variantą pasiūlytume?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip,  prieš rugsėjo pirmąją visada padaugėja tėvų, norinčių apdrausti savo atžalas nuo nelaimingų atsitikimų. Tuo labiau, kad daugelis draudimo kompanijų rugsėjo pradžioje skelbia įvairias akcijas moksleiviams. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ypač aktualus tokio amžiaus vaikams, aktyviai leidžiantiems laisvalaikį, sportuojantiems mokykloje bei lankantiems įvairius šokių būrelius, nes statistika rodo, kad vaikai, dažniau nei suaugusieji, žalojasi, ypač patirdami smulkias traumas.

Šioje draudimo rūšyje pagrindinės apdraudžiamos rizikos yra mirtis, neįgalumas bei traumos ir kaulų lūžiai. Įmoka priklauso nuo daugelio kriterijų (apdraustojo amžiaus, darbo pobūdžio, sporto rizikos ir t.t.) ir ypač nuo pagrindinio: pasirinktos draudimo sumos. Akivaizdu, kuo ji didesnė, tuo didesnė bus ir įmoka. O kuo didesnė draudimo suma, tuo didesnė yra ir išmoka patyrus kūno sužalojimus. Šiuo metu draudimo bendrovėse minimali metinė įmoka yra nuo 20 Lt. Į šią įmoką įeina draudiminė apsauga kiekvienai mano jau minėtai rizikai po 3 000 Lt sumai.
Populiariausias variantas drausti vaikučius yra po 10 000 Lt draudimo sumai kiekvienai rizikai su metine 50 Lt įmoka. Pasirinkus didesnę sumą, pvz. po 20 000 Lt kiekvienai rizikai, metinė įmoka būtų nuo 90 Lt.

Tad, jei leidžia galimybės, visada rekomenduojame rinktis didesnes sumas, kad atsitikus draudžiamajam įvykiui, išmoka atitiktų patirtą žalą. Tačiau labai džiugu, kad draudimo kompanijos atsižvelgia į ne tik turtingus tėvus, bet nori sudaryti sąlygas apdrausti vaikus šeimose, turinčiose nedideles pajamas.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
J5EQH
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui