Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-11-03
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Orams pradėjus vėsti, namus pradėjau šildyti malkomis. Kilo klausimas, jei sprogtų šildymo katilas ir padarytų mano turtui žalą, ar tai būtų draudžiamasis įvykis?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

Į šį klausimą Jums turėjo atsakyti draudimo kompanijos kurioje sudarėte draudimo sutartį, darbuotojas. Nematant sutarties (t. y. kokioje draudimo bendrovėje ir kokiomis sąlygomis yra draustas jūsų turtas) vienareikšmiškai sunku atsakyti į klausimą. Daugelyje sudaromų turto draudimo sutarčių apdraudžiamos rizikos yra standartinės, t. y. ugnis, vanduo, stichinės nelaimės, vagystė bei trečiųjų asmenų tyčinė veika. Mums aktuali rizika draudikų yra priskiriama prie ugnies rizikos. Nes sprogimas - tai dujų ar garų plėtimusi pagrįstas staiga vykstantis jėgos pasireiškimas. Kai talpa (t. y. katilas, vamzdis ar kt.), sprogsta, tuomet jos sienos sudraskomos, o dėl to išsilygina slėgių skirtumas tapos viduje ir išorėje. Taip pat kaip ir vanduo, kuris ne pagal paskirtį staiga ir netikėtai išsiveržia iš šildymo garu ar karštu vandeniu įrenginių. Tad, jei atsitiks tokia nelaimė ir bus apgadintas ne tik katilas, bet kartu jo sprogimas pridarys nuostolių ir aplinkui, tai bus draudžiamasis įvykis. Ir žala bus atlyginti tam turtui, kuris buvo apdraustas, t. y. arba sienoms, arba viduje esančiam turtui.
                    Tačiau turėkite omenyje, kad šildymo katilus turi įrenginėti šiam darbui atestuota įmonė ir jūs privalote juos eksploatuoti griežtai laikydamasis visų techninių reikalavimų bei sąlygų. Priešingu atveju tokia situacija gali būti traktuojama kaip nedraudžiamasis įvykis.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
K5GRJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui