Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-12-22
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Planuoju dar šiais metais apsidrausti turtą ir iškilo toks klausimas: ar atsitikus nelaimei, susijusiai su pirotechnikos naudojimu, gausime draudimo išmoką?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Šventiniu laikotarpiu, kai lauke vis dažniau aidi ir poška sprogdinamos petardos, ypač atsargūs turėtų būti ne tik patys žmonės. Per šventes vis dažniau nukenčia ir gyventojų turtas. Statistika rodo, kad vien per Naujus metus ugniagesiams tenka gesinti apie 10 gaisrų, kurių priežastis - neatsargus pirotechnikos gaminių naudojimas. Kai kuriose Europos šalyse jau kuris laikas yra visiškai uždrausti fejerverkai ir petardos. Jų negalima nei pardavinėti, nei turėti ir laidyti.

Sprogdinant petardas ar kitus panašius pirotechninius elementus, gaisrą sukelti labai lengva, ypač kai jos papuola ant lengvai užsiliepsnojančių daiktų: šiukšlių, degios stogo dangos, pakabintų rūbų ar kitų daiktų balkonuose ir pan. Todėl šventiniu laikotarpiu, kai ypač gausiai naudojami fejerverkai, visada rekomenduojame nepalikti atvirų langų, užtraukti apsaugines žaliuzes ir svarbiausia, iš kiemų bei balkonų pašalinti lengvai užsiliepsnojančias medžiagas: popierių, polietileną, plastmasės gaminius, medžiagas, skysčius, medienos gaminius ir pan. Galima paprašyti kaimyno pagalbos, kad jums nebūnant namuose kad jis bent pasyviai prižiūrėtų jūsų butą, bet... Ar ne protingiau būtų jaustis visiškai saugiems apdraudus nors minimalia draudimo suma ne tik būstą, bet ir jame esantį turtą, kad atsitikus žalai nereikėtų didelių nuostolių atlyginti iš savo kišenės? Tuo labiau, kad draudimo įmoka yra pakankamai nedidelė, o atsitikus nelaimingam atsitikimui tai gali būti didelė finansinė parama.
                      Tad dar kartą sveikinant su arėjančiomis šventėmis, linkime vengti
nekokybiškų ir nelegaliai platinamų ar savadarbių gaminių, kurių naudojimas dažnai sukelia ne tik didelius sveikatos sužalojimus, bet ir  materialinius nuostolius bei būti atsargiems, nes tik tada gražiausias metų šventes sutiksite be šventinių nuostolių.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
H4COF
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui