Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-01-29
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Vykstu į Italiją slidinėti. Turiu bankinę kortelę, su kuria man galioja kelionės draudimas. Tad ar verta man papildomai draustis, kad kelionėje jausčiausi visiškai saugus?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

 

Kadangi prasidėjo aktyviausias slidinėjimo sezonas, toks klausimas šiuo metu yra labai populiarus, kadangi yra dalis klientų, kurie turi Valstybinės ligonių kasos išduotą sveikatos arba bankines korteles. Sunku atsakyti į klausimą, nematant kokios rūšies kortelę turite. Jų yra pakankamai daug ir įvairių, kuriose, priklausomai nuo jos tipo, skiriasi draudimo sąlygos, t. y. apdraudžiamosios rizikos, draudimo sumos, apsaugos galiojimo teritorija, buvimo užsienyje trukmė ir pan. Taip pat, jei ji bus paprastesnė galimas variantas, kad draudimo apsauga negalios užsiimant didesnės rizikos laisvalaikio leidimo forma, tame tarpe yra ir slidinėjimu; taip pat kortelėje gali nebūti ir  repatriacijos (apdraustojo vežimo iš užsienio į nuolatinę gyvenamąją vietą tolimesniam gydymui ar jo palaikų parvežimo išlaidos) draudimo. Taip pat, kai kurioms draudimo apsaugoms gali būti taikoma franšizė, t. y. nuostoliai bus atlyginami ne nuo pirmo lito.

Draudikų siūlomas kelionių draudimas apima vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimą; papildomai galima pasirinkti ir vykstančiųjų į užsienį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo draudimą, asmens civilinės atsakomybės draudimą kelionės metu, kelionės finansinių nuostolių draudimą. Pasirinkus kelionės tikslą – slidinėjimą, žinosite, kad įvykus nelaimei tikrai galite būti ramūs. Tuo labiau, kad apsidrausti kelionių draudimu su slidinėjimo rizika dienai vidutiniškai kainuoja 5-6 litus, o draudimo bendrovė įsipareigoja išmokėti iki 100 tūkst. eurų draudimo išmokų už per draudimo laikotarpį dėl traumos ar ūminės ligos atsiradusias gydymo, transportavimo ir kitas susijusias išlaidas.

Gal visa tai yra ir jūsų turimoje kortelėje. Tad prieš vykdamas į kelionę, labai gerai išanalizuokite savo  turimų kortelių kelionių draudimo sąlygas, kad neatsitiktų taip, kad atsitikus nelaimei, pamatytumėte, kad neturite draudiminės apsaugos.

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
VBRDU
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui