Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-04-26
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Ką turėtų daryti naujasis automobilio savininkas, pirkęs automobilį „su draudimu“? Ar tokiu atveju, draudimo polisas yra „perkeliamas“ naujam automobilio savininkui?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Savaime tokios teisės nepereina. Remiantis LR transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymu, jeigu buvęs automobilio savininkas yra perdavęs naujajam automobilio savininkui dokumentus, patvirtinančius sudarytą draudimo sutartį, tokiu atveju naujajam automobilio savininkui pereina draudėjo teisės bei pareigos, pagal sudarytą draudimo sutartį. Naujasis transporto priemonės savininkas ne vėliau kaip per 15 dienų nuo nuosavybės teisės į transporto priemonę perėjimo dienos privalo raštu informuoti draudimo bendrovę apie tai, jog dabar jis yra naujasis automobilio savininkas bei pateikti reikalingus duomenis apie save.

Naujasis savininkas taip pat turi teisę nutraukti civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartį. Tokiu atveju jam būtų grąžinama sumokėta draudimo įmoka (atskaičius sutarties sudarymo ir vykdymo administracines išlaidas) už likusį draudimo sutarties galiojimo laikotarpį ir sudaryti kitą privalomojo draudimo sutartį su jam gal labiau patinkančia draudimo bendrove.

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
EI9L1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui