Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-06-08
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Eismo įvykio metu (aš – nukentėjęs) buvo apgadintas mano automobilyje vežtas naujas televizorius. Ar kaltininko draudimo bendrovė atlygins nuostolius?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Taip. Remiantis TPVCAD įstatymo nustatyta tvarka, išmoka mokama dėl nukentėjusiems tretiesiems asmenims padarytos žalos, kai už žalą atsakingiems asmenims valdant ar naudojant transporto priemonę atsiranda civilinė atsakomybė. Tad nuostoliai, susiję su turtu, atlyginami ne tik sugadintam automobiliui, tvorai, stulpui ir pan., bet ir kitam turtui. Išimtis – draudimo bendrovė atleidžiama nuo išmokos mokėjimo, kada žala padaryta vežamam už mokestį kroviniui ar bagažui, esančiam kaltininko transporto priemonėje; taip pat, kada žala patiriama netekus grynųjų pinigų, bižuterijos, juvelyrinių bei meno dirbinių, vertybinių popierių ir pan.

Aišku, po įvykio privalote išsaugoti sugadintą turtą tokį, koks jis buvo po eismo įvykio tol, kol jį apžiūrės bei įvertins patirtą žalą atsakingo draudiko įgaliotas asmuo.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
QVMXP
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui