Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-06-15
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Ką turiu daryti, jei eismo įvykyje nukentėjau nuo užsieniečio?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

                Jei eismo įvykio metu nukentėjote nuo užsienio valstybės gyventojo, pirmiausia užpildykite eismo įvykio deklaraciją (jos  forma yra patvirtinta daugelyje ES šalių, tik kiekvienoje šalyje ji yra platinama tos šalies kalba. Tad kaltininkui pasiūlykite savąjį (lietuvišką) eismo įvykio deklaracijos blanką) arba išsikvieskite policijos pareigūnus.
Būtinai sužinokite kokios šalies kokioje draudimo bendrovėje kaltininkas apsidraudęs savo automobilį. Geriausia gauti jo žalios kortelės kopiją arba teisingai nusirašykite jos duomenis.

               Jei jūsų automobilis draustas kasko draudimu, kreipiatės į savo draudimo kompaniją arba  į kaltininko draudimo bendrovės korespondentą žaloms administruoti Lietuvoje t.y. į kažkurią draudimo bendrovę vykdančią civilinės atsakomybės draudimą. Šią informaciją galima sužinoti įėjus į Biuro tinklapio www.cab.lt informacinį centrą http://ic.cab.lt/.. Jei ten Informacijos neradote kreipkitės tiesiogiai į LR Transporto priemonių draudikų Biurą.
              Jeigu Jūsų automobilis draustas tik privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu tada reikėtų kreiptis į kaltininko draudimo bendrovės korespondentą žaloms administruoti Lietuvoje arba tiesiogiai į Biurą.  Retai, bet būna ir tokių atvejų, kad  draudimo bendrovė  Lietuvoje nėra paskyrusi savo korespondento žaloms administruoti  pagal jos išduotas žaliąsias korteles, tada Jums reiktų kreiptis į Lietuvos Biurą, o tiksliau - į bet kurią iš draudimo bendrovių - Biuro narių, kurios Biuro vardu administruos Jūsų patirtą žalą.

 

 

 

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
FJ9M1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui