Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-06-22
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Ar galima apdrausti kasko draudimu 9 metų senumo motociklą? Kokios sąlygos?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Dar visai nesenai apdrausti šią transporto priemonę kasko draudimu  buvo pakankamai sunku – tiesiog iki šiol galimybę apsaugoti savo dviratį žirgą draudimo bendrovėse turėjo tik ypatingi klientai. Tačiau prasidėjus pavasariui, baikerių sezonui, viena draudimo bendrovė pasiūlė šią naujovę visiems - tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Pagrindinės  sąlygos ir apribojimai: motociklas turi būti nesportinis, nuo 2000 m. (t.y. iki 10 metų amžiaus); besąlyginė išskaita: 2000 Lt arba didesnė, vagystės atvejui - 20% arba didesnė; apdraudžiamos tradicinės kasko rizikos: sugadinimo, sunaikinimo ar vagystė; į draudimo sąlygas įeina ir techninės pagalbos paslauga. Ši paslauga – tai avarijos ar gedimo atveju nemokamas motociklo transportavimas, degalų atvežimas jiems netikėtai pasibaigus, raktelių pristatymas ir kt. Metinė įmoka yra kiekvienam atvejui individuali ir priklauso nuo transporto priemonės markės, modelio, pagaminimo metų, jūsų amžiaus, vairavimo patirties ir pasirinkto draudimo varianto.
                    Ši draudimo rūšis yra sudėtingesnė nei privalomasis draudimas, tad turėdami šiuos duomenis, mielai parinksime jums geriausią draudimo variantą ir mūsų specialistai aiškiai ir iki galo išaiškins visus šios draudimo rūšies niuansus.

Komentarai
  Simas
2018-12-03 23:01:00  
sveiki, ar dar siulot kasko draudima motociklams?
 
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
I4DPH
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui