Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-07-27
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Turiu 2003 m. laidos Peugeot 206", kuris prieš savaitę gavo vandens smūgį, ir variklis pritraukė vandens. Dėl to jis užsikirto ir padarė pakankamai didelių nuostolių. Ar tai yra draudžiamasis įvykis pagal kasko draudimą?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Draudžiamasis ar nedraudžiamasis – galima pasakyti tik pamačius draudimo sutartį. Tikrai, paskutiniuoju metu draudimo bendrovės sulaukia nemažai klientų dėl vandens padarytų nuostolių atlyginimo, kurie atveža vadinamąjį hidrosmūgį gavusius automobilius.  Tyvuliavęs vanduo transporto priemonėms smogia taip, kad ne tik yra apgadinamos kai kurios transporto priemonės  dalys, bet dažnai prireikia ir kapitalinio variklio remonto, nes sutrinka pagrindinių variklio dalių darbas.
                   
Jeigu automobilis draustas kasko draudimu, standartinėje kasko draudimo sutartyje būna numatytas ir draudimas nuo gamtinių jėgų padarytos žalos – t.y. audros, liūties, krušos, žaibo, taip pat ir potvynio. Tačiau daugelyje draudimo bendrovių po smarkios liūties susidarę vandens telkiniai gatvėje – ne potvynis, tad, jeigu jūsų automobilis yra sugadintas važiuojant per didelę balą, nuostoliai nėra atlyginami. Tačiau tai yra, kaip minėjau, ne visose draudimo bendrovėse ir kai kuriose tereikia pasirinkti šią riziką už papildomą įmoką, kad būtų atlyginama ir hidrosmūgio žala dėl vandens, patekusio į automobilio vidų, kai automobilis važiuoja (stovi veikiančiu varikliu) keliu per susidariusius nuo lietaus vandens telkinius.
                    
 Ne paslaptis, kad dažnas žmogus, užsukęs dėl automobilio draudimo, įdėmiai skaityti sutarties nesivargina. Jos niuansai daugeliui išryškėja tik pretenduojant į nuostolių atlyginimą. Todėl visada draudiko atstovo pasiteiraukite ir išsiaiškinkite apie visus smulkaus šrifto lapus, kuriuose teisine kalba išsamiai išdėstytos pareigos, taisyklės, pagrindinės sąvokos ir apibrėžimai – paprastai taip atrodo dokumentai, kuriuos gauname kiekvieną kartą drausdami automobilį transporto priemonių (kasko) draudimu, kad atsitikus įvykiui nepamatytumėte, kad jis yra nedraudžiamasis.

 

 

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
WBREU
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui