Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-08-18
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Pirkau automobilį su jame įmontuota navigacine sistema. Jei ji bus pavogta, ar atlygins draudimo bendrovė nuostolius pagal kasko draudimą?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Jūs neįvardinote, ar sistema yra gamyklinė ar nešiojama, o tai yra svarbu patirus nuostolį ir taip pat ar tai buvo nurodyta draudimo sutartyje. Tiek įmontuotos, tiek nešiojamos navigacinės sistemos labai mėgstamos vagių, tačiau pastarųjų apsauga pasirūpinti neretai pamirštama, tuo labiau tikintis, kad vagystės atveju žalą atlygins kasko draudimas. Deja...Kasko draudimo apsauga galioja ne visoms navigacinėms sistemoms. Savanoriškojo transporto priemonių draudimo paskirtis – atlyginti dėl transporto priemonės arba jos dalies vagystės ar sugadinimo patirtą žalą, todėl dėl navigacinės sistemos vagystės ar sugadinimo kilusius nuostolius šis draudimas atlygina tik tuo atveju, jeigu navigacinė sistema buvo įmontuota automobilių gamykloje. Jeigu automobilio savininkas pats įmontuoja navigacinę sistemą ir nori, kad kasko draudimo apsauga galiotų ir jai, reikėtų pasirinkti papildomą kasko draudimo riziką t. y. papildomos įrangos draudimą.
                Tuo tarpu nešiojamas navigacines sistemas daugelyje draudimo kompanijų galima apdrausti kartu su namų turtu, pasirinkus draudimo apsaugą už vietos ribų, t.y. kad draudimo apsauga navigacinei sistemai galiotų ne tik namuose, bet ir sistemą išsinešus iš jų.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
G4CNF
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui