Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-09-07
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Svečiuojantis pas draugus, ryte radau sulaužytus laikiklius bei išplėštą stogo bagažinę. Automobilis draustas kasko draudimu. Ar bus atlyginami patirti nuostoliai už smarkiai sulaužytą turtą bei prarastus viduje esančius daiktus?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Žala už sugadintą papildomą įrangą atlyginama priklausomai nuo to, kokie yra laikikliai bei stogo bagažinė ir kokioje draudimo bendrovėje yra sudaryta kasko sutartis. Jeigu jūsų minėta bagažinė yra originali, t. y., ji yra automobilio standartinėje komplektacijoje, nuostoliai bus atlyginti. Taip pat žala atlyginama, jei ji yra nupirkta ir uždėta kaip papildoma automobilio įranga ir ši įranga papildomai apdrausta. Tačiau, jei tai yra papildoma įranga ir ji nėra numatyta šios markės ir modelio gamyklinėje komplektacijoje, taip pat jei ji nebuvo drausta papildomai, nuostoliai, deja, nebus atlyginami.

Tačiau kai kuriose draudimo bendrovėse standartinėse kasko draudimo sąlygose yra numatyta ir žala atlyginama dėl tokių įvykių kaip padangų, apsaugos sistemų, vaikiškos kėdutės, stogo bagažinės, dviračių ar slidžių laikiklio, priekabos prikabinimo įtaiso bei gervės sugadinimo ar vagystės ir t.t.

Už turtą būtų atlyginti nuostoliai iki tam tikros draudimo sumos tokiu atveju, jei būtų draustas Jūsų namų turtas ir tai būtų nurodyta draudimo sutartyje.

 

 

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
DI9K1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui