Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-10-26
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Noriu savo automobiliu patobulinti sūnaus vairavimo įgūdžius. Ar galios jam mano privalomasis draudimas jei padarytų autoavariją?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Šeimos nariams, norintiems mokyti vairuoti savo artimuosius, keliami tam tikri reikalavimai, iš kurių vienas – teisingai sudaryta draudimo sutartis. Ir siekiant iš draudimo bendrovės gauti žalos, padarytos autoavarijos metu vairuojant mokiniui, atlyginimą, draudimo sutartyje turi būti nurodyta, jog automobilis naudojamas mokymams. Kadangi tai yra padidinta rizika, natūralu, kad ir draudimo įmoka yra didesnė. Ji, priklausomai nuo automobilio tech. duomenų, savininko stažo bei autoįvykių skaičių, ar savininkas draudė savo transporto priemonę vienoje ar kitoje draudimo bendrovėje iš anksčiau ir t.t., skiriasi kiekvienoje bendrovėje ir yra didesnė. O jeigu draudimo sutartis nebus sudaryta atsižvelgiant į padidėjusią riziką, atsitikus įvykiui draudimo bendrovės atlygins 50% autoavarijos metu įvykdytos žalos.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
XCSFV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui