Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-02-08
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Norėjau apsidrausti savo nuolat gyvenamą namą. Draudimo kompanija jį įvertino pakankamai didele draudimo suma – 201 000 Lt. Ji mano manymu šiai dienai yra nereali, tad aš pasirinkau per pus mažesnę draudimo sumą, to pasėkoje sumokėjęs mažesnę įmoka. Kaip bus su išmoka žalos atveju?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Draudžiant pastatus, labai svarbu atkreipti dėmesį į draudimo sumą. Ji, priklausomai nuo pastato amžiaus ir kitų kriterijų, gali būti atstatomoji arba likutinė. Dar vienas draudmo variantas yra nevisiškas (proporcinis) draudimas. Draudimo bendrovės draudžiant nekilnojamą turtą jį vertina ne rinkos verte, bet būsto atstatymo verte, t. y., rekomenduojamą draudimo sumą sudaro ta suma, kokios reikėtų, kad atstatytumėte analogiškų medžiagų bustą. Tad jūsų atveju jūs pasirinkote draudimo sumą (100 000 Lt), kuri buvo ženkliai mažesnė nei atkūrimo vertė (201 000 Lt) ir apsidraudėte nevisišku (proporciniu) draudimu, t. y. apdraudėte tik 50% savo būsto vertės. Žalos atveju išmoka bus sumažinta dėl nevisiško  draudimo, tad bus išmokėta tik pusė jūsų patirtos žalos. Norint pilno nuostolių atlyginimo, jūsų sutartyje draudimo suma turėjo būti lygi mano jau minėtai turto atstatymo sumai, t. y 201 000 Lt.

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
WBREU
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui