Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-11-22
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Draudžiantis automobilį kasko draudimu, man draudikė rekomendavo į sutartį įtraukti ir pagalbos kelyje draudimą. Kas tai yra ir ar verta papildomai už tai mokėti?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Pagalbos kelyje draudimas tai draudimo rūšis, pagal kurią draudimo bendrovė apdraustajam įsipareigoja išmokėti draudimo išmoką dėl nuostolių, susijusių su patirtais sunkumais kelionėje, išvykus iš namų ar nuolatinės gyvenamosios vietos.  Šis draudimas padengia išlaidas, atsiradusias dėl neatidėliotinos pagalbos kelyje sugedus automobiliui, transporto priemonės transportavimo iki serviso arba gyvenamosios vietos, saugojimo, kelionės pratęsimo ar grįžimo atgal, nakvynės, kai automobilis remontuojamas, atsarginių transporto priemonės raktelių ar degalų pristatymo ir dažniausiai yra papildoma kasko draudimo dalis.
                  Remiantis statistika, matoma, kad netikėtos situacijos ir automobilių gedimai keliuose įvyksta pakankamai dažnai. „Sustreikuoja“ ne tik senesnių markių, bet ir 3-4 metų senumo automobiliai. Šiltuoju metų laiku daugiau bėdų nutinka į autoįvykius patekusiems vairuotojams, šaltuoju pasitaiko daugiau gedimų. Kad ir kaip būtų gaila, vairuotojai kelyje ne visada yra solidarūs. Tada tenka prisiminti techninę pagalbą kelyje teikiančią įmonę, kurios paslaugos taip pat kainuoja ne mažus pinigus. Tad tam, kad įvykus įvykiui ar sugedus automobiliui turėtumėte mažiau nuostolių ir rūpesčių, rekomenduojame kartu su kasko draudimu pasirinkti ir apsaugą kelyje. Tada būsite ramūs ir apsaugoti ne tik nuo nuostolių draudžiamojo įvykio atveju, bet galėsite nemokamai naudotis ir techninės pagalbos kelyje paslauga (sugedus automobiliui, sprogus padangai, pasibaigus kurui ir pan).

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
WCSEV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui