Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2012-08-07
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Teko girdėti, kad draudžiantis automobilį privalomuoju draudimu, papildomai galima apsidrausti pagalbos kelyje draudimu. Ar tai tiesa? Ar ši rizika yra tik kasko draudime?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

               Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas iki nustatytų draudimo sumų atlygina eismo įvykio kaltininko padarytus nuostolius tretiesiems asmenims.  Tačiau kai kurios draudimo bendrovės, turint tik šios rūšies draudimo polisą, gali Jums padėti net tada, jeigu pats būsite eismo įvykio kaltininkas ar tiesiog sugedus Jūsų automobiliui.  Pasiūlymas galioja sudarant metinę vairuotojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartį ir techninės pagalbos kelyje metinę įmoką sumokant per vieną kartą. Atsitikus įvykui ar kelyje sugedus transporto priemonei, Privalomojo draudimo klientams, bus suteikiamos tokios paslaugos: pagalba ir konsultacijos bet kuriuo paros  metu; techninė pagalba kelyje (variklio užvedimas, rato pakeitimas, avarinis durelių atrakinimas ir pan.); degalų pristatymas; automobilio transportavimas iki automobilių serviso; taksi paslaugos; automobilio nuoma; eismo įvykio deklaracijos pildymas. Aišku, išlaidas už pristatytą kurą ir remonto darbams panaudotas medžiagas apmoka klientas.
                 Taigi, draudžiantis privalomuoju draudimu ir sumokėjus papildomą simbolinę įmoką (nuo 19 Lt), visus metus būsite ramūs, kad sugedus automobiliui, pasibaigus kurui ar prakiurus padangai - meistro iškvietimą bei visas jo išlaidas kompensuos draudimo bendrovė, o jūs galėsite toliau saugiai tęsti kelionę. O kad negaištumėte laiko, žinodami jūsų poreikius, mūsų įmonės darbuotojai, nuolatos sekdami ir analizuodami draudimo rinkoje vykstančius pasikeitimus, pasiūlys tinkamiausią draudimo variantą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
TXOBR
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui