Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2012-10-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Artėjant šildymo sezonui ir energetikams profilaktiškai bandant šildymo sistemų būklę, iškilo klausimas - ar apsidraudusi turtą man būtų atlyginti nuostoliai už radiatorių trūkimo metu padarytus nuostolius?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

                 Vandentiekio avarijos yra dažniausiai nutinkančios nelaimės daugiabučiuose. Ir ypač jų pagausėja artėjant šildymo sezonui, kai yra ruošiamos šildymo sistemos šaltąjam sezonui. Paprastai prieš įjungiant šildymą daugiabučiame name profilaktiškai tikrinama ne tik šilumos trasa, bet ir name esančių šilumos sistemų būklė. Tokių bandymų metu dėl padidėjusio slėgio, gana dažnai pasitaiko atvejų, kai prakiūra radiatorius ar vamzdis, neatlaiko sujungimo detalės, ventiliai ir vanduo užpila patalpas.Tokia situacija bute šeimininkams neretai tampa labai nemalonia staigmena  ir dėl to atsiradę nuostoliai dažnam gali lemti rimtus finansinius nemalonumus. Ir nors vidutinė žala, remiantis statistika, nėra labai didelė – svyruoja nuo 1300 iki 1700 litų,  tačiau dažnai pasitaiko ir tokių atvejų, kai prakiurus vamzdžiui, vanduo užtvindo ne tik nuosavą butą, bet užlieja ir žemiau gyvenančius kaimynus, rūsius, sandėliukus. 
          Tad kai nėra pasirūpinta ne tik turto, bet ir civilinės atsakomybės draudimu,  situacija gali tapti ypatingai komplikuota ir tokios avarijos padariniai gali turėti brangiai kainuojančių pasekmių. O turint namų turto draudimo sutartį, išvengsite finansinių nemalonumų, nes juos prisiims draudimo bendrovė.Todėl kviečiame apsilankyti mūsų ofise, kad galėtume parinkti jūsų turtui geriausias draudimo sąlygas, užtikrinančias didžiausią draudimo apsaugą. 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1G830
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui