Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2013-11-23
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Per žiemą nenaudoju automobilio, o turiu sudaręs metinę privalomojo draudimo sutartį. Ar galiu ją sustabdyti iki pavasario?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Automobilio draudimo sutarties TPVCA arba KASKO galiojimas gali būti sustabdytas tik draudimo bendrovės iniciatyva ir paprastai dėl to, jei draudėjas vėluoja sumokėti įmoką ar įmokos dalį. Tai reiškia, kad draudimo sustabdymo metu įvykusių draudiminių įvykių žala nebus padengiama.           Draudėjo iniciatyva automobilio draudimas negali būti sustabdytas, jis gali būti tik nutrauktas. Klientas pats sprendžia, ar susigrąžinti nepanaudotą draudimo įmokos likutį (iš kurio paprastai išskaičiuojamos administracinės išlaidos), ar nepanaudotą draudimo įmokos likutį palikti draudimo bendrovėje ir jį ateityje užskaityti sudarant kitą draudimo sutartį.

Komentarai
  julius
2013-12-10 19:13:00  
noriu pareiksti pasipiktinima jusu imone,aplamai nesuprantu kas cia per kontora.Savaitgali norejome apsidrausti automobili "Norfos" parduotuveje Molainiu g. esanciame skyriuje,negana to ,kad pralaukeme veluojancio darbuotojo atsirado kazkoks jaunas vaikinas,kuris gal 40min skaiciavo draudimo imokos dydi ,kai pasiteiravome kodel tokia didele imokos suma aplamai pareiske,kad siuo metu neveikia programa ir pasiule ateiti pirmadieni. sugaisome beveik valanda laiko, o isejus toje pacioje parduotuveje apsidraudeme per 10min ir dar 20 procentu mazesne imoka nei buvo pasiulyta sios imones darbuotojo.Aplamai susidare ispudis ,kad zmogus i darba primtas arba is gatves arba is darbo birzos be jokios kompetensijos. Aplamai manau,kad tokios visokios brokeriu kontoros tai apgaviku ir sarlatanu kompanijos,siekiancios tik pasipelnyti ir neaisku ar ju siulomi draudimai aplamai ne kazkoks blefas ir ivykus ivykiui ar apalamai butu atlyginta zala. Aplamai reiketu pasidometi atatinkanciose institucijose ar tokia brokeriu kompanija turi leidima verstis tokia veikla, taigi noriu perspeti jei kas susidursite su brokeriu kompanija Sandejas .kaip jie yra isivardine save, geriau negaiskite laiko ,nes tai jums kainuos ir laiko ir nervu ir pagaliau pinigu,nes apsidrausti galima zymiai pigiau nei si bendrove siulo, nepasitikekime tokiomis neaiskios reputacijos bendrovemis.
 
  Dainius
2013-12-12 11:31:00  
Sveiki, tai viena is puikių brokerinių kompanijų, čia draudžiuos jau gal 10 metų, esu nuolatinis šios bendrovės klientas. Taip, aš draudžiuosi Klaipėdos g., bet teko lankytis ir kituose skyriuose. Puikūs darbuotojai, puikus atsinešimas į klientą ne tik sudarant sutartis, bet ir atsitikus nelaimei. Gal jūs, Juliau, pats esate problematiškas žmogus ir jums neįtinka niekas aplamai, kas susiję su klientų aptarnavimu.
 
  Vitalijus
2013-12-12 11:37:00  
Prieš kelis metus atėjau į šią brokerių bendrovę iš vienos draudimo kompanijos ir nesigailiu. Visada čia gaunu išsamią informaciją apie draudimo sąlygas ir ypač esu dėkingas Sandėjo darbuotojams už pagalbą atsitikus įvykiui. Manau mano nuomonei pritartų visi esami šios bendrovės klientai.
 
  Rita
2013-12-12 22:33:00  
Juliau, perskaičiau Jūsų komentarą ir pasigedau logikos. Sandėjo paslaugomis naudojosi nuo tada, kai atsidarė skyrius ,,Norfoje,, Molainių g. Jeigu Jus taip jau ilgai aptarnavo, tai turėjote laiko apžiūrėti ofisą ir pamatyti ant sienos sukabintas licencijas, leidimus ir sertifikatus. Dažnai lankausi pačioje ,,Norfoje,, kadangi gyvenu netoli, bet iki šiol nepastebėjau, kad ten yra dar viena bendrovė, kuri teiktų draudimo paslaugas... Todėl leisiu sau suabejoti, Juliau, Jūsų komentarų. Aš asmeniškai labai patenkinta Sandėjo darbuotojų aptarnavimo kokybe.
 
  Irena
2013-12-18 21:03:00  
Nesutinku su Juliaus pasisakymu. Aš ilgametė šios bendrovės klientė ir esu labai patenkinta šios bendrovės paslaugomis ir aptarnavimu. Čia draudžiasi visa mano šeima, artimieji bei draugai. Iš jų girdėjau tik teigiamus atsiliepimus apie šią bendrovę. Manyčiau, jog tik konkurentai galėtų paskleisti tokią nuomonę.
 
  Nu jo...
2014-01-21 13:56:00  
Kazkaip cia viskas itartinai surasyta. Ar tik nebus konkurentai parase Juliaus komentara, o sandejas bandouzglaistiti. patarimas nerasykit be klaidu ;)
 
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
K5FRJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui