Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2014-03-12
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Mano automobilis yra draustas KASKO draudimu ,,Lietuvos draudimas“ bendrovėje, bei galioja visiems vairuojantiems asmenims. Vieną syk paskolinus automobilį draugui, jam bevažiuojant, automobilis pradėjo slyst į šoną ir jis trenkėsi į pakelėje stovintį medelį. Sužalotų žmonių nebuvo, nukentėjo tik mano paties automobilis, draugas įvykio policijoje neregistravo, o tik kitą dieną pranešė mano draudimo bendrovei, kaip ir kas nutiko. Ar man draudimas atlygins žalą?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

Nematant Jūsų draudimo poliso, negalime tiksliai atsakyti į Jūsų pateiktą klausimą. Atsižvelgiant į pateiktą informaciją, draudimo bendrovė turi atlyginti patirtus nuostolius, kadangi apie įvykį buvo pranešta laiku (pagal taisykles reikia pranešti per 3 darbo dienas). Kai kuriuose bendrovėse išmokos suma yra ribojama, jeigu apie įvykį nebuvo pranešta policijos pareigūnams. Jūsų atveju pranešti policijos pareigūnams nėra būtina, tokiu atveju nuostoliai bus atlyginami iki 5 000 Lt (būtent toks yra išmokos sumos apribojimas Jūsų įvardintoje bendrovėje). Ateityje sudarant draudimo sutartį, rekomenduoju rinktis patikimą draudimo konsultantą – draudimo brokerį. Mes ne tik sudarome visų rūšių draudimo sutartis, bet konsultuojame savo klientus, išaiškiname draudimo taisykles, parenkame draudimo sąlygas atitinkančias kliento poreikius ir reikalavimus, padedame sureguliuoti žalas. Taip pat mus galite rasti ir https://www.facebook.com/pages/UADBB-Sand%C4%97jas/276102445767065?fref=ts

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
WBREV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui