Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2016-02-29
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Ar galima laikinai sustabdyti transporto priemonės valdytojų civilinės atsakomybės draudimo sutartį?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip. Nors tai galima padaryti jau beveik du metai, tačiau šis klausimas išlieka vienu iš dažniausių, kuriuos mums užduoda klientai. 2014-07-01 įsigaliojo LR saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatos pakeitimas – transporto priemonei neturint techninės apžiūros ir/arba privalomojo TPVCA draudimo ilgiau kaip 180 dienų, transporto priemonė išregistruojama automatiškai. Dėl šių pakeitimų atsirado galimybė sustabdyti privalomąjį TPVCA draudimą, jeigu automobilis nenaudojamas (sugedęs, šaltuoju metų sezonu neeksploatuojamas ir pan.). Tačiau tam turi būti tenkinamos šios sąlygos: transporto priemonė turi turėti metinį, pilnai apmokėtą, galiojantį draudimą ir automobilis nebus naudojamas ilgiau kaip 1 mėn.
     Norint sustabdyti draudimo sutartį, Jums turite atvykti pas mus ir raštu pateikti pasižadėjimą, kad draudimo sustabdymo laikotarpiu transporto priemonė nedalyvaus eisme. Tuo atveju, TPVCA draudimo sutartis liks galioti, bet pati draudimo apsauga neveiks. Kitaip tariant, transporto priemonė yra apdrausta, bet jeigu ji sukeltų eismo įvykį, draudimo bendrovė nukentėjusiai pusei žalą padengtų, bet regreso būdu išsireikalautų 100% išmokos iš kaltininko/transporto priemonės savininko. Draudimo sutarties galiojimo terminas nemokamai pratęsiamas tam dienų skaičiui, kuriam jis buvo sustabdytas ir išduodamas naujas draudimo polisas. Taip pat primename, kad TPVCA draudimo sustabdymo laikotarpiu būtina draudikui grąžinti Žaliąją kortelę.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
G4BN2
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui