Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2016-03-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Važiuodamas nepastebėjau gatvėje atsivėrusios duobės, užtvindintos vandens, ir įlėkiau į ją. Automobilio važiuoklei padaryta nemaža žala. Ar galiu iš ko nors tikėtis žalos atlyginimo?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Įsibėgėjus pavasariui, į automobilius sėdusius eismo dalyvius pasitinka ne tik maloniai šildanti saulutė, bet ir vairuotojus erzinti nepaliaujanti problema – keliuose tvyrančios duobės. Ir įlėkus į ją, dažnam nepavyksta išvengti nemažų nuostolių, susijusių su padangų, ratlankio ar pakabos dalių remontu.
              Kas atlygintų žalą, patekus į tokią situaciją? Pirmiausia – kasko draudimas. Turėdami jį, išvengsite tikrai nemažai galvos skausmo, nes jūsų patirtus nuostolius atlygins draudimo bendrovė, kuri vėliau žalos sumą išsireikalaus iš vietos savivaldybės ar kelininkų. Jums visu tuo rūpintis neteks.
               Tik privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu transporto priemonę apdraudę klientai, daugelį atvejų apgadintą automobilį turės taisyti patys. Bet, jeigu esate tikras, kad duobės pastebėti ir apvažiuoti buvo neįmanoma bei nebuvo apie tai įspėjančių ženklų,  jūs galite kviesti policiją ir taip užregistruoti eismo įvykį. Nustačius, kad kelio ruožas nebuvo paženklintas kelio defektus žyminčiais ženklais ir vairuotojas duobės negalėjo pastebėti, galėsite kreiptis į vietos savivaldybę arba kelią prižiūrinčią bendrovę. Jie privalo atlyginti patirtą žalą. Tačiau gana dažnas atvejis, kad neretai ginčo be teismo išspręsti nepavyksta…
               Yra ir dar viena galimybė perleisti šiuos rūpesčius draudimo bendrovei – nuo kovo 15 d. drausdami savo automobilį privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu „Lietuvos draudime“, kartu gausite ir nemokamą techninę pagalbą kelyje bei mano jau minėtą, draudimą nuo duobių. Tai reiškia, kad jeigu įvažiuosite į duobę asfaltuotame kelyje Lietuvoje ir dėl to automobilio važiuoklei bus padaryta žala, draudimo bendrovės rekomenduojamame autoservise bus atliktas važiuoklės (priekinės, galinės pakabų ir ratlankių) remontas iki 600 Eur. 
              Tad, linkiu saugaus vairavimo ir kuo mažiau patekti į tokius eismo įvykius. O p
rofesionaliai išanalizuoti taisykles, įvertinti draudimo rizikas, pasirinkti optimaliausią draudimo būdą, kuris maksimaliai užtikrintų  reikalingą draudiminę apsaugą, jums visada su malonumu padės mūsų bendrovės kvalifikuoti darbuotojai.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1H840
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui