Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-01-31
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Priekyje važiavęs automobilis staiga pradėjo stabdyti, tai pastebėjęs, aš irgi stabdžiau. Tuo metu pajutau smūgį į galinę automobilio dalį ir pats trenkiausi į priekyje jau sustojusį automobilį. Kaip bus atlyginta žala?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Kadangi negalime jums tiesiogiai užduoti keleto esminių klausimų, pakomentuosime situaciją pagal turimą informaciją. Labai svarbu žinoti, kaip eismo įvykis buvo įvertintas policijos pareigūnų. Jei bus nustatyta, kad jūsų vairuojama transporto priemonė atsitrenkė į priekyje sustojusio automobilio galinę dalį po to, kai į jus atsitrenkė trečiojo eismo įvykio dalyvio automobilis, jūs nesate eismo įvykio kaltininkas. Ir ta draudimo kompanija, kurioje apsidraudęs trečiasis įvykio dalyvis, turėtų kompensuoti jūsų ir priekyje važiavusio automobilio savininko patirtus nuostolius. Tačiau jei bus nustatyta, kad jūsų vairuojama transporto priemonė atsitrenkė į priekyje sustojusio automobilio galinę dalį prieš tai, kai į jus atsitrenkė trečiojo eismo įvykio dalyvio automobilis, šiuo atveju kaltininkas esate ir jūs, ir trečiasis dalyvis. Draudimo kompanija, kurioje esate apdraudęs ĮTPVCA privalomuoju draudimu savo transporto priemonę, atlygins nuostolius pirmajam eismo įvykio dalyviui. O draudimo kompanija, kurioje apsidraudęs trečiasis įvykio dalyvis, atlygins jums nuostolius tik už apgadintą galinę transporto priemonės dalį. Bet jeigu jūsų transporto priemonė yra apdrausta „Kasko“ draudimu, nepriklausomai nuo to, kas kaltas, draudimo kompanija atlygins visas jūsų automobilio remonto išlaidas pagal prisiimtus įsipareigojimus. Visais atvejais sutaupys laiko ir patirs mažiau nuostolių tas, kuris savo transporto priemonę bus apdraudęs ne tik privalomuoju, bet ir „Kasko“ draudimu.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0F83Y
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui