Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2017-03-06
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Mūsų įmonė ketina bendradarbiauti su vienu iš stambiausių Lietuvoje prekybos centrų. Mums buvo iškeltas reikalavimas apsidrausti produkto civiline atsakomybe. Ar galėtumėte paaiškinti, kas tai per draudimas ir kur mums kreiptis.


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Civilinė atsakomybė - tai turtinė prievolė, kurios viena šalis turi teisę reikalauti nuostolių atlyginimo ar netesybų sumokėjimo, o kita šalis privalo atlyginti padarytus nuostolius ar sumokėti netesybas. Produkcijos gamintojo (paslaugų teikėjo) civilinės atsakomybės draudimas standartiškai atlygina draudėjo civilinę atsakomybę už žalą, kurią trečiosios šalies asmeniui ar turtui padarė draudėjo produkto, dirbinio ar pakuotės trūkumas ar nesaugumas, klaidingos ar netikslios to produkto vartojimo instrukcijos. Apsidraudus bendrosios civilinės atsakomybės draudimu nereikės rūpintis žalos atlyginimu, nenukentės verslas, nebus finansinių nuostolių dėl padarytos žalos. Žalą, kurią savo veiksmais padarė įmonė ar fizinis asmuo kitiems asmenims ar jų turtui, atlygina draudimo kompanija. Iškeltas prekybos centro reikalavimas yra visiškai pagrįstas, kadangi jis atsakingas už atitinkamą parduodamų produktų kokybę. Šią draudimo rūšį turi daugelis Lietuvoje dirbančių draudimo kompanijų. Skiriasi tik šios draudimo rūšies taisyklės bei taikomas tarifas. Visos draudimo kompanijos paprašys jūsų užpildyti anketą - prašymą, kurioje turės atsispindėti informacija apie jūsų įmonę, jos veiklą bei gaminamus (siūlomus) produktus (paslaugas). Galime jus užtikrinti, kad šis procesas atims iš jūsų daug laiko ir pastangų, todėl rekomenduojame atvykti pas mus, kur reikės užpildyti tik vieną anketą - prašymą. Pagal šiuos duomenis mes jums pateiksime ne mažiau kaip penkis draudimo kompanijų pasiūlymus, kuriuose atsispindės draudimo taisyklių bei draudimo sąlygų analizė, taip pat siūlomo draudimo kompanijos produkto draudiminės apsaugos ir kainos santykis.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
FK0M1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui