Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-06-12
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Vasara – atostogų metas. Kokią draudimo rūšį pasiūlytumėte šeimai išvykstant į turistinę kelionę po ES šalis?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Tiesa, kad niekas prieš kelionę negalvoja apie gresiančias nelaimes. Prisipažinkite - manote, jog tai gali nutikti kitiems, bet tik ne jums... deja, niekada negali žinoti, kur tyko nelaimė. Ir jei ji užklups kelionėje, vaistai, medicininis aptarnavimas ir panašios paslaugos kainuos žymiai brangiau, nei čia, Lietuvoje. Į kelionę vykstantis asmuo gali pasirinktinai draustis viena, keliomis ar visomis kelionės draudimo rūšimis. Jums visų pirma siūlyčiau prieš kelionę apsidrausti vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu. Skirtingos draudimo kompanijos turi skirtingas kelionių rizikos draudimo taisykles, tačiau daugumoje jų apdraustajam asmeniui staiga ir netikėtai susirgus ar patyrus nelaimingą atsitikimą kelionės užsienyje metu, pagal medicininių išlaidų kelionės metu draudimo polisą yra apmokamos: 
  •  būtinosios medicininės pagalbos išlaidos; 
  • būtinosios transportavimo iki gydymo įstaigos išlaidos; 
  • repatriacijos išlaidos; 
  • lydinčio asmens išlaidos; 
  • kai kurios kitos išlaidos, susijusios su tokiomis paslaugomis, kurių nesuteikimas galėtų sukelti pavojų asmens gyvybei.

Apsidraudus medicininių ir repatriacinių išlaidų draudimu, galima pasirinkti ir kitas draudimo rūšis: Civilinės atsakomybės draudimas kelionės metu. Apsidraudus šia draudimo rūšimi, bus atlyginami nuostoliai, jei padarysite žalą tretiems asmenims užsienyje. Apsidraudus tėvams, civilinės atsakomybės draudimas galioja ir dėl nepilnamečių vaikų padarytos žalos. Šia draudimo rūšimi kelionės metu verta apsidrausti, jeigu vykstate į sąlyginai "brangią", išsivysčiusią valstybę, arba kelionės metu ketinate užsiimti su didesne rizika susijusia veikla, pavyzdžiui, slidinėti. Pasirinkus nenumatytų kelionės išlaidų draudimą - apmokamos apdraustojo išlaidos, susijusios su nuostoliais dėl neįvykusios kelionės, paso pametimo, pavėlavimo išvykti ar kelionės jungties, vykstant su persėdimais, praradimo. Kelionės išlaidų draudimas yra aktualus tada, kai kelionė yra pakankamai brangi ir yra nuperkama iš anksto. Kelionės išlaidų draudimas kompensuotų finansinius nuostolius, jeigu kelionė būtų nutraukta dėl nenumatytų aplinkybių, tokių kaip liga, paso vagystė ar artimųjų mirtis. Apdraudus bagažą, išmoka sumokama jam dingus, visiškai ar dalinai jį sugadinus, o taip pat bagažui vėluojant daugiau kaip 6 val. užsienyje. Pagal nelaimingų atsitikimų draudimą - apdraudžiami turtiniai interesai, susiję su apdraustojo mirtimi ar žala jo sveikatai kelionės užsienyje metu. Idealus pasirinkimas - vienos draudimo bendrovės siūlomas VIP draudimo paketas, kuris apima daugelį aukščiau minėtų rizikų. Tačiau kiekviena aplankoma šalis skiriasi savo geografine padėtimi, klimato sąlygomis, tradicijomis, maitinimu, todėl ir draudimo pasiūlymą renkame individualų, atsižvelgdami į norimą aplankyti šalį, vykstančiųjų amžių, kelionės pobūdį bei transporto rūšį. Todėl siūlau kreiptis į UADBB „Sandėjas“, kur mūsų darbuotojai parinks Jums naudingiausią variantą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
WBREU
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui