Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-08-07
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Statybinė įmonė yra apdraudusi savo darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų. Paskutiniu metu vis dažniau išgirstame apie tokią draudimo rūšį kaip sveikatos draudimas. Kas tai per draudimas ir ar verta juo drausti darbuotojus, jei jau yra apdrausti aukščiau minėtu draudimu?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Geras darbdavys rūpinasi savo darbuotojų sveikata ir saugumu. Paskutiniu metu keičiasi ir pačių darbuotojų požiūris į sveikatą, jos priežiūrą ir apsaugą. Privačių medicinos įstaigų vis daugėja, darbingo amžiaus žmonės, taupydami laiką, vis dažniau kreipiasi į mokamas įstaigas (pvz. odontologija jau beveik visa privati ir mokama). Turbūt nė vienas nesuabejotume, kad sveikata yra viena iš svarbiausių žmogaus pilnavertiškumo ir harmoningo gyvenimo sąlyga. Kas tai yra – sveikatos draudimas ir kodėl verta juo draustis? Savanoriškas (privatus) sveikatos draudimas suteikia galimybę apdraustiesiems profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose sveikatos įstaigose, pirkti vaistus, lankytis pas dantų gydytoją ir už tai nieko nemokėti. Šias paslaugas draudimo sumos ribose apmoka draudimo bendrovė. Kaip matote, sveikatos draudimo programos – tai visuma sveikatos priežiūros paslaugų (diagnostinių, gydymo, reabilitacinių, profilaktinių), kurioms pagal draudimo sutartį garantuojama draudiminė apsauga. Apdrausti privačiu sveikatos draudimu įmonės darbuotojai ne tik taupo laiką, bet ir renkasi norimą gydymo įstaigą bei gydytoją; greitai atlieka reikalingus diagnostinius tyrimus; įsigyja reikiamų vaistų; gauna efektyvesnį gydymą stacionare; skiepijasi nuo gripo, erkinio encefalito ir pan. Šiuo draudimu mes siūlome drausti nuolat dirbančius įmonės darbuotojus. Galima paruošti diferencijuotus paslaugų variantus, priklausomai nuo pareigų, stažo ir pan., atsižvelgiant į tai, koks draudimo tikslas (pvz. apdrausti kartu ir šeimos narius; įtraukti profilaktiką, kad mažėtų nedarbingų dienų; gydymą, reabilitaciją sanatorijose; kūno kultūros programą ir t. t.). Sveikatos draudimas – nauda ne tik darbuotojui, kuris šį draudimą vertina kaip realų piniginį atitikmenį, nes kiekvienas patiriame išlaidų sveikatai, bet ir Jums, kaip įmonės vadovui: tai skatins ir ugdys darbuotojo lojalumą įmonei; įmonė naudosis mokestinėmis lengvatomis numatytomis Lietuvos Respublikos įstatymu ir savo ruožtu kurs savo, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kuriuo Jūs minėjote apdraudęs savo darbuotojus, visai kita draudimo rūšis, susijusi su apdraustojo kūno sužalojimu, sveikatos sutrikimu ir/arba mirtimi dėl nelaimingo atsitikimo. Mes įmonių vadovams siūlome rinktis kompleksinį draudimą, t.y. apjungiant abi draudimo rūšis: draudimą nuo nelaimingų atsitikimų bei sveikatos draudimą. Tik žinant produkto subtilybes galima paruošti individualų draudimo produktą, atitinkantį tik Jūsų poreikius, su Jūsų pageidaujama draudimo suma bei paslaugų limitu. Todėl apsilankykite mūsų ofise (Klaipėdos 19) – sutaupysite laiko, žinosite rinkos patirtį ir čia pat gausite atsakymą apie paslaugų apimčių ir įmokos santykį. Nes sveikatos draudimas – pati didžiausia investicija į žmones, pagrindinį įmonės turtą, be kurio nebūtų ir pačios įmonės. Svarbu, kad darbuotojai būtų sveiki, darbingi ir jaustų, kad įmonė juos vertina.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
LPGSJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui