Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-08-17
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Planuoju savaitgalį praleisti kaimo sodyboje netoli miško. Norėjau pasiteirauti, ar galima apsidrausti nuo erkių platinamų ligų? Jei taip, kokios sąlygos ir kiek tai kainuotų?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Džiugu, kad rūpinatės savo ir artimųjų sveikata. Šia tema mes plačiai rašėme ankstesniuose ,,Verslo balso“ numeriuose, bet matome, kad tema vis dar aktuali. Didžiausia rizika užsikrėsti erkių platinamomis ligomis yra žmonėms, dažnai būnantiems miškingose vietovėse: 
  • žemės ūkio ir miško darbuotojams, 
  •  keliautojams, turistams, sportininkams,
  • uogautojams, grybautojams.

Labai retais atvejais erkinio encefalito virusu ir Laimo liga galima užsikrėsti namuose, kai infekuotos erkės atnešamos su laukinėmis gėlėmis. Erkių gali atsinešti ir šunys. Todėl labai atsargūs turėtų būti ne tik dirbantys endeminėse vietovėse, t.y. miškuose, parkuose, taip pat minėtų vietovių nuolatiniai gyventojai ir vasarotojai, bet ir keliautojai, važiuosiantys į kitas šalis ir ten lankysiantys miškuose, laukuose, kur paplitusios infekuotos erkės (pvz., į Latviją, Estiją, Austriją, Čekiją, Slovakiją). Taip, apsidrausti nuo minėtų erkių platinamų ligų galima. Jums reikia sudaryti draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartį, pasirenkant draudimo variantą „Traumos“. Šiuo atveju mokama išmoka ne tik už patirtas traumas nelaimingo atsitikimo metu, bet ir suteikiama draudimo apsauga susirgus erkiniu encefalitu, Laimo liga. Priklausomai nuo pasirinktos draudimo kompanijos, į draudiminių įvykių sąrašą gali būti įtrauktos ir tokios rizikos kaip stabligė, pasiutligė, ūmūs apsinuodijimai vaistais, dujomis, nuodingais augalais ir grybais, gyvatės įkirtimas bei vabzdžių įgėlimai. Visos šios rizikos, manau, būtų ypač aktualios, kadangi atostogausite netoli miško. Pasirinkus draudimo sumą 10000 Lt, metinė draudimo įmoka sudarytų apie 50 Lt, draudiminė apsauga galiotų visą parą, galiojimo teritorija - Europa. Draudimo išmoka erkinio encefalito ar Laimo ligos atveju būtų apie 3 procentus nuo pasirinktos draudimo varianto „Traumos“ draudimo sumos. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad ne visos draudimo bendrovės draudžia nuo šių įvykių, todėl prieš sudarant draudimo sutartį rekomenduoju išanalizuoti pasirinktos draudimo kompanijos taisykles ir draudiminių įvykių sąrašą arba kreiptis į UADBB „Sandėjas“. Mes parinksime palankiausias sąlygas pagal jūsų pageidaujamas rizikas.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1G830
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui