Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-08-24
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Esu pramoginių šokių kolektyvo, kurio nariai mokyklinio amžiaus vaikai, vadovė. Rugsėjo 1-osios proga kartu su tėvais norėtumėme mūsų mažiesiems šokėjams padaryti dovaną - gal tai galėtų būti nelaimingų atsitikimų draudimas? Ką galėtumėte patarti ar pasiūlyti?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Labai džiugu, kad rūpinatės savo mažųjų auklėtinių sveikata. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ypač aktualus mokyklinio amžiaus vaikams, aktyviai leidžiantiems laisvalaikį, sportuojantiems mokykloje bei lankantiems įvairius šokių būrelius. Dabar labai palankus metas sudaryti draudimo sutartį, nes daugelis draudimo kompanijų artėjant rugsėjo 1-ąjai skelbia akcijas. Vieną iš jų - „draudžiant tėvus nuo mirties ir invalidumo rizikos, vaikai nuo traumų draudžiami nemokamai“ - mes ir norime jums pristatyti. Pagal statistiką žinome, kad vaikai žalojasi dažniau, tačiau tai dažniausiai būna smulkios traumos. Tuo tarpu suaugusieji rečiau patiria nelaimingus atsitikimus, bet daugelis jų traumų būna sunkesnės. Todėl šiuo metu palanku pigiau apdrausti ne tik vaiką nuo nelaimingų atsitikimų, bet ir jų tėvelius. Sakykime, draudžiasi abu tėvai mirties ir invalidumo rizikoms po 5000 Lt (bendra draudimo suma - 10000 Lt), vaikui dovanojamas traumų rizikų draudimas 5000 Lt draudimo sumai. Draudimas garantuoja finansinį saugumą, kai apdraustieji patiria traumas ar dėl sužalojimų tampa neįgalūs, patenka į ligoninę arba miršta. Draudiminė apsauga galioja 24 val. per parą visame pasaulyje ir apima plačiausią įmanomą apsaugą nuo traumų. Metinė draudimo įmoka sudarytų apie 55 Lt. Draudžiantis draudimu nuo nelaimingų atsitikimų, šios akcijos metu papildomai galima apdrausti asmeninę civilinę atsakomybę. Jums tikriausiai tenka dažnai keliauti, vykti į konkursus kituose miestuose ar šalyse, o kaip žinome, sportuojantys vaikai yra judresni, todėl galimi draudiminiai įvykiai. Pavyzdžiui, netyčia parduotuvėje numestas brangus daiktas, išdaužtas langas, mokykloje sulaužytas suolas, apipiltas draugas ir kt. Draudimas padės jums atlyginti netyčia padarytą žalą kitam asmeniui ir sumažinti atsakomybės naštą. Šiuo atveju papildoma metinė draudimo įmoka sudaro nuo 14 Lt vienam asmeniui. Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų metinė įmoka priklauso nuo apdraustųjų skaičiaus, amžiaus bei lyties. Todėl kviečiame apsilankyti mūsų ofise, kad galėtume parinkti jums geriausias draudimo sąlygas, užtikrinančias didžiausią draudimo apsaugą. Tikimės, kad mūsų pateiktas pasiūlymas atitiks jūsų poreikius.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
9EU2X
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui