Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-10-15
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Mano moksleivis sūnus yra draustas draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Neseniai kūno kultūros pamokos metu buvo traumuoti dešinės rankos mažylis ir bevardis pirštai. Padarius rentgeno nuotrauką paaiškėjo, kad pirštai nelūžę, todėl draudimo išmokos negavome. Sūnus negali rašyti, pirštai sutinę, paskirtas medikamentinis gydymas. Ar yra toks draudimas, kuris kompensuotų bent jau gydymo išlaidas?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Įvairiose draudimo kompanijose yra skirtingos draudimo nuo nelaimingų atsitikimų taisyklės bei nedraudiminių įvykių sąrašas. Kas vienoje draudimo bendrovėje yra draudiminis įvykis, kitoje gali būti priešingai. Reikia pripažinti, kad yra draudimo kompanijų, kuriose jūsų aprašytas atvejis būtų pripažintas draudiminiu. Išmoka sudarytų apie 2-3 procentus draudimo sumos. Pvz., pasirinkus draudimo sumą traumos atveju 10 tūkstančių litų, išmoka sudarytų apie 200-300 litų.

Prieš sudarant draudimo sutartį visada rekomenduojame išsamiai išanalizuoti taisykles bei nedraudiminių įvykių sąrašą, kad, įvykus nelaimei, nekiltų konfliktas tarp jūsų ir draudimo bendrovės. Galime jus užtikrinti, kad šis procesas atims daug jūsų laiko ir pastangų, todėl kviečiame atvykti pas mus - į UADBB ,,Sandėjas“ (Klaipėdos g. 19), kur kvalifikuoti darbuotojai visada padės jums pasirinkti palankiausias draudimo sąlygas pagal jūsų pageidaujamas rizikas. Mūsų įmonės draudimo brokeriai ne tik padės tarpininkaujant sudarant draudimo sutartį, bet ir atsitikus draudiminiam įvykiui atstovaus jūsų interesams, sutvarkys formalumus ir administruos žalos eigą.

Ar yra toks draudimas, kuris užtikrintų gydymo išlaidų kompensavimą? Taip, yra. Tai yra atskira draudimo rūšis, kuri vadinasi savanoriškasis sveikatos draudimas. Apie šią draudimo rūšį plačiau papasakosime kitame „Verslo balso“ numeryje.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
NSJUM
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui