Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-10-24
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Tęsdami praeitos savaitės temą, ir atsakome į antrą jūsų klausimo dalį: ar yra toks draudimas, kuris kompensuotų gydymo išlaidas?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

  Taip, yra. Tai yra atskira draudimo rūšis, kuri vadinasi savanoriškasis sveikatos draudimas. Sveikatos draudimas – tai turtinis interesas, susijęs su apdraustojo gydymų išlaidų ir kitų sutartų sveikatos priežiūros paslaugų dėl draudiminių įvykių apmokėjimu Lietuvos Respublikos teritorijoje. Savanoriškas (privatus) sveikatos draudimas suteikia galimybę apdraustiesiems profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose sveikatos įstaigose, pirkti vaistus, lankytis pas dantų gydytoją ir už tai nieko nemokėti. Šias paslaugas draudimo sumos ribose apmoka draudimo bendrovė. Sudarant sveikatos draudimo sutartį galima pasirinkti ne tik pagrindines sveikatos draudimo programas bet ir papildomas. Pagrindinės programos apima ambulatorinį ir/ar stacionarinį gydymą privačiose ir/ar viešosiose medicininėse įstaigose:
  • mokamos medicininės paslaugos ambulatorinėse įstaigose;

  • profilaktiniai patikrinimai;

  • specialistų konsultacijos;

  • platus tyrimų spektras;

  • masažai;

  • reabilitacija;

  • vakcinacija;

  • privati greitoji pagalba;

  • operacijos;

  • kitos paslaugos.

Papildomos programos apima vaistų įsigijimą, optikos prekių įsigijimą, odontologiją ir protezavimą, gydymą ir reabilitaciją sanatorijose bei kūno kultūros programą (reabilitacija ir sportas).
Kaip matote, sveikatos draudimo programos – tai visuma sveikatos priežiūros paslaugų (diagnostinių, gydymo, reabilitacinių, profilaktinių), kurioms pagal draudimo sutartį garantuojama draudiminė apsauga.
Daugelis draudimo kompanijų šią draudimo rūšį siūlo tik įmonėms, draudžiant darbuotojus. Tačiau kai kurios lanksčiai dirbančios draudimo bendrovės sutinka į apdraustųjų asmenų sąrašą įtraukti ir darbuotojo šeimos narius: sutuoktinį bei vaikus iki 18 metų.
Todėl informuojame darbdavius apie galimybę investuoti į žmones, pagrindinį įmonės turtą, be kurio nebūtų ir pačios įmonės. Žmonės vertina galimybę greitai, kokybiškai ir nemokamai pasirūpinti sveikata, o darbdaviui tai garantija, kad darbuotojas mažiau sirgs ir daugiau laiko bus darbingas.
UADBB ,,Sandėjas“ kvalifikuoti darbuotojai visada pasiruošė suteikti profesionalią konsultaciją, pasirenkant draudimo sąlygas.Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
QULXO
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui