Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-11-13
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Kiekvieną dieną sulaukiu skambučio iš vienos gyvybės draudimo bendrovės atstovo, jis įkyriai siūlo apdrausti man savo gyvybę. Norėdamas būti korektiškas, neminėsiu tos gyvybės draudimo kompanijos pavadinimo, beje, ji šiuo metu labai reklamuojasi. Gal galėtumėte bešališkai patarti: ar tikrai ilgalaikis gyvybės draudimas yra toks geras, kokie privalumai ir trūkumai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Ilgalaikis gyvybės draudimas tampa  vis populiaresnis. Gyvybės draudimo įmonės siūlo įvairius gyvybės draudimo produktus: gyvybės rizikos, kaupiamąjį, investicinį, studijų, pensijų draudimus ir kt. Šiuolaikinis gyvybės draudimas apima gerokai platesnį žmogaus interesų lauką. Jo paskirtis ne tik apdrausti brangiausią žmogui turtą – gyvybę, tai ką sunku įvertinti pinigais, bet ir rūpintis finansine gyvenimo išraiška – jo santaupomis.

Jūsų atveju visų pirmą rekomenduočiau patikrinti siūlančios savo paslaugas gyvybės draudimo kompanijos patikimumą, jos darbo patirtį gyvybės draudimo rinkoje, pajamingumą bei investavimo krypčių skaičių. Visą šią informaciją jūs galite matyti šios bendrovės internetiniame puslapyje, kadangi pagal LR draudimo įstatymą visos ir gyvybės, ir ne gyvybės draudimo kompanijos privalo ją viešai skelbti.

 Pripažinkime, kad tai rimtas sprendimas, jį priimame dažniausiai kartą gyvenime, todėl prieš sudarydami sutartį turime labai gerai neskubėdami pagalvoti, išanalizuoti būsimosios draudimo kompanijos taisykles, sąlygas.

Paprašykite, kad šios gyvybės draudimo kompanijos darbuotojas pateiktų Jums raštišką pasiūlymą, kuriame būtų visos jų siūlomos sąlygos, rizikos bei  aptarnavimo -  administravimo mokesčiai. Ir tik tada, matydami šį pasiūlymą, galėtume jį bešališkai pakomentuoti, palyginti su kitomis kompanijomis bei išskirti tik jums aktualias rizikas bei sąlygas.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0F73Y
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui