Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-12-11
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Per žiemą norėtume apdrausti sodo namelį. Bet kreipiantis į vieną draudimo bendrovę teko nusivilti išgirdus neigiamą atsakymą. Ką daryti? Ar tikrai vasarnamių draudimas yra neįmanomas?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Pastaruoju metu šis klausimas vis populiarėja. Sodų bendrijose siautėjančių vagių nuostolius skaičiuojantieji sodo namelių savininkai savo turtą stengiasi apsaugoti visais įmanomais būdais, tarp kurių neatsiejamas ir draudimas. Reikia pripažinti, kad vasarnamis – nėra nuolatinė gyvenamoji vieta. Todėl padidėja rizika, kad jie bus apvogti ar kitaip nukentės nuo trečiųjų asmenų tyčinės veikos.

Trumpai atsakydama į jūsų klausimą, galiu atsakyti taip – sodo namelį apdrausti galima. Įvairiose draudimo bendrovėse yra skirtingi draudimo variantai bei draudimo sąlygos: vienose sodo namelį galima drausti atskirai (įmoka svyruoja nuo 400 Lt), kitose galimas tik kompleksinis draudimas (draudžiama nuolatinė gyvenamoji vieta, turtas ir kartu draudžiamas vasarnamis), dar vienose draudžiant nuolatinę gyvenamąją vietą bei turtą dovanojamas sodo namelio draudimas (nedidelei draudimo sumai).

Jums siūlyčiau nors minimaliai draudimo sumai apdrausti savo nuolatinę gyvenamąją vietą (pastatus arba vidaus turtą) ir drausti vasarnamį. Jis bus apdraustas nuo ugnies rizikos, gamtinių nelaimių, vagysčių bei trečiųjų asmenų tyčinės veikos. O įmokos dydis ir sąlygos priklausys nuo tokių faktorių: pastato konstrukcijos, statybos metų, gyvenama nuolat ar savaitgaliais, apsaugos priemonių. Įvardijus vidaus turtą, galima apdrausti ir namelio viduje esančius daiktus. Įvykus draudiminiam įvykiui, draudimo kompanija atlygins jūsų patirtus nuostolius neviršydama draudimo sumos.

 Kaip matote, yra įvairiausių draudimo variantų. Todėl siūlau jums atvykti į mūsų biurą, esantį Klaipėdos g. 19, kur bendrovės specialistai parinks tik jums tinkantį draudimo pasiūlymą.

 

Komentarai
  Zita
2018-07-26 09:47:00  
noreciau pdrausti vasarnami
 
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
PTKWN
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui