Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-12-18
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Autoįvykio metu, kurio kaltininkas esu ne aš, nepataisomai apgadintas mano automobilis. Draudimo kompanija, kurioje savo civilinę atsakomybę apsidraudęs įvykio kaltininkas, paskaičiavo išmoką lygią 6500 Lt, nors automobilio rinkos vertė šiai dienai yra 10100 Lt. Kodėl?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Draudimo kompanijos atstovas (šiuo atveju žalų ekspertas) žalos ir išmokos dydį nustato remdamasis ,,Eismo įvykio metu padarytos žalos nustatymo ir išmokos mokėjimo“ taisyklėmis patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. birželio 23 d. nutarimu Nr. 795.  ,,,Žalos dėl turto sunaikinimo dydis nustatomas pagal sunaikinto turto rinkos vertę iki sunaikinimo ir likutinę vertę po eismo įvykio. Turtas laikomas sunaikintų, kai jį remontuoti ekonomiškai netikslinga. Turtą remontuoti ekonomiškai netikslinga, jeigu būtinos remonto išlaidos yra lygios 75 procentams turto rinkos vertės iki eismo įvykio arba didesnės.“

Jeigu yra nustatyta, kad jūsų transporto priemonę remontuoti netikslinga, tai žala yra automobilio rinkos kaina draudiminio įvykio diena sumažinta jos įrangos  liekanų po draudiminio įvykio verte. Liekanų vertė apskaičiuojama pagal Kelių transporto priemonių vertės nustatymo tvarkos ir kelių transporto priemonių vertinimo instrukciją. Po draudiminio įvykio transporto priemonės liekanos lieka automobilio savininkui.  Iš jūsų pateiktos informacijos sprendžiame, kad būtent tokiu būdų ir buvo apskaičiuota išmoka už jūsų sunaikinta automobilį. Pagal atskira susitarimą draudimo kompanija gali išmokėti išmoką lygią transporto priemonės rinkos vertei draudiminio įvykio dieną, tokiu atveju draudikas įgyja šios transporto priemonės liekanos savininko teises. Tai priklausytų nuo transporto priemonės pagaminimo metų, modelio bei kt.

Jei Jūs manote, kad draudimo bendrovė neteisingai įvertino jūsų patirtą žalą, turite raštu kreiptis į draudimo bendrovės centrinę būstinę, nurodant ginčo aplinkybes ir savo reikalavimą, pridėdami reikalavimo pagrįstumą įrodančius dokumentus. Draudiko atsakymas raštu jums turi būti išsiųstas ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo kreipimosi gavimo. Gavę neigiamą arba negavę jokio atsakymo, per 2 mėnesius įgyjate teisę dėl ginčo išsprendimo kreiptis į LR Draudimo Priežiūros komisiją.

 Mes, kaip draudimo tarpininkai, taupydami savo klientų brangų laiką iš karto rekomenduojame kreiptis pradinės žodinės konsultacijos į mus. Mūsų bendrovės specialistai išsamiai pakonsultuos, patars bei išaiškins painias draudiko taisykles.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1G830
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui