Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-01-30
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Avarijos metu (kaltininkas kitas asmuo) buvo apgadintas mano automobilis, o man, dėl patirtų sužalojimų, teko gydytis ligoninėje. Ar draudimo kompanija, kurioje savo automobilį buvo apdraudęs avarijos kaltininkas, atlygins man gydymo išlaidas?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

 

Remiantis Lietuvos Respublikos draudimo įstatymu, standartinės transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarties draudimo suma Lietuvoje yra 500000 eurų dėl žalos asmeniui (iš jų 1000 eurų dėl neturtinės žalos padarymo) bei 100000 eurų dėl žalos turtui.


Pildant pranešimą apie autoįvykį draudimo kompanijai, kurioje apdraudęs savo transporto priemonę avarijos kaltininkas, reikia papildomai pateikti prašymą dėl neturtinės žalos atlyginimo, kuriame turėjote nurodyti nukentėjusiųjų asmenų skaičių ir patirtus sužalojimus. Draudimo kompanija turi teisę reikalauti, kad jūs pateiktumėte dokumentus, patvirtinančius sveikatai padarytos žalos dydį. Tai gali būti pažyma iš medicinos įstaigos, kurioje gydotės, kasos čekiai ir pinigų priėmimo kvitai, kurie parodo jūsų sumokėtas sumas už gydymo išlaidas. Draudimo išmoka privalo būti išmokėta ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai gaunama visa informacija, reikšminga nustatant draudiminio įvykio faktą, aplinkybes ir pasekmes bei draudimo išmokos dydį.

 

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
LPGSJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui