Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-02-26
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Retkarčiais tenka išvažiuoti ilgesniam laikui į užsienį, todėl bijau dėl savo turto saugumo. Ar galiu apdrausti nekilnojamąjį bei vidaus turtą, esantį 1 kambario bute 2-3 mėnesiams ir kiek man tai kainuotų?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

 

          Draudžiant turtą, įmoka paskaičiuojama atsižvelgiant į būsto plotą, statybos metus, pastato konstrukciją, apsaugos ir saugojimo sąlygas, pasirenkamas rizikas, išskaitos dydį ir pan. Turtas yra draudžiamas nuo ugnies rizikos, gamtinių nelaimių, vagysčių bei trečiųjų asmenų tyčinės veikos. Paprastai sutartis yra sudaroma metams. Tačiau, apdrausti tiek kilnojamąjį, tiek nekilnojamąjį turtą Jūs galite ir mažesniam nei metai laikotarpiui. Sudarius trumpalaikę draudimo sutartį (draudimo sutartis sudaroma trumpesniam nei vienerių metų laikotarpiui) draudimo įmoka mokama tokiais procentais nuo apskaičiuotos metinės draudimo įmokos sumos: 2 mėn. - 30 %, 3 mėn. - 40 %. Pvz., vieno kambario 35 kv. m. buto nekilnojamojo ir kilnojamojo turto draudimo (atkuriamąja verte) metinė draudimo įmoka – nuo 150 Lt, kai bendra draudimo suma 130 000 Lt. Tuo tarpu draudžiant butą 2 mėn. Jūs turėtumėte sumokėti apie 45 Lt, draudžiant 3 mėn. - apie 60 Lt.
          Kaip matote, įmoka sudarant sutartį mažesniam nei metai laikotarpiui pakankamai didelė, todėl tokios sutarties savo klientams nerekomenduojame sudaryti. Jūsų atveju siūlyčiau sudaryti metinę turto draudimo sutartį, įmokas išskirsčius dalimis kas ketvirtį. Praėjus trims mėnesiams (iki kitos įmokos mokėjimo) ir neatsitikus draudžiamąjam įvykiui, galite sutartį nutraukti ir draudimo apsauga toliau nebegalios.
         
Gyvenant daugiabutyje ir dažnai nebūnant namuose, draudžiant namų turtą, siūlome papildomai pasirinkti savininko civilinės atsakomybės draudimą. Šiuo atveju būtų atlyginami trečiųjų asmenų patirti nuostoliai, susiję su Jūsų apdrausto turto naudojimu. Tai reiškia, kad bus atlyginti trečiųjų asmenų turtui ar sveikatai (gyvybei) padaryta žala, jeigu tos žalos priežastimi buvo Jūsų turto naudojimas (pvz., dėl vandentiekio avarijos užliejote apačioje esantį butą, arba kilus gaisrui Jūsų bute, ugnis persimetė pas kaimynus, ir pan.).

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
OSJVM
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui