Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-03-10
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Esu apsidraudusi metiniu kelionės rizikų draudimu, kuriame nurodyta teritorija - Europa. Ruošiuosi 9 dienom važiuoti į Kaliningradą. Ar man galios draudiminė apsauga, jei netikėtai kelionėje patirsiu sveikatos sutrikimų?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

 

Sunku atsakyti į klausimą, nematant pačios draudimo sutarties. Draudiminės apsaugos laikotarpis bei galiojimo teritorija visada yra nurodyta draudimo liudijime. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, galiojimo teritorija “Europa” gali reikšti: Europa be NVS šalių (Europos Sąjungos valstybės) arba geografinė Europa. Pastarosios galiojimo teritorija yra iki Uralo kalnų, todėl apimtų ir Jūsų minėtą miestą. Tačiau vykstant į Kalinigradą, bet kuriuo atveju Rusijos ambasada pareikalaus galiojančio sveikatos draudimo liudijimo. Sveikatos draudimo sutartis gali būti sudaroma su bet kuria draudimo įmone ir turi garantuoti, kad bus apmokėtos būtinosios medicinos pagalbos ir visos išlaidos kelionės metu, kurios gali atsirasti ryšium su grąžinimu į Lietuvą dėl sveikatos priežasčių. Draudimo įmonės išduotoje sveikatos draudimo sutartyje turi būti nurodyta: sveikatos draudimo sutarties numeris, draudimo įmonės rekvizitai (pavadinimas, buveinės adresas, telefono arba fakso numeris, atstovo parašas, antspaudas), apdraustojo asmens vardas, pavardė, sveikatos draudimo suma, sveikatos draudimo sutarties galiojimo terminas ir galiojimo teritorija, kurioje būtinai turi būti paminėta “Rusija“ arba „Kaliningradas“ bei nedraudiminiai įvykiai. Rusijos ambasada nematydama polise nurodytos teritorijos ”Rusija” arba “Kalinigradas” vizos neišduoda.
         
Todėl neišvengiamai Jums bus reikalinga sudaryti kelionės rizikų draudimo sutartį į Rusiją. O įmoka priklausys nuo draudimo kompanijos, draudimo sumos bei laikotarpio. Jūsų atveju, jei kelionės trūkmė 9 d. įmoka (30 000 EUR draudimo sumai) būtų nuo 15 Lt.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
K5FRI
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui