Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-03-31
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Teko girdėti, kad paskutiniu metu labai pabrango lengvųjų automobilių pivalomasis draudimas. Kurioje draudimo bendrovėje patartumėte metams prasitesti draudimo sutartį automobiliui, kurio variklio darbinis tūris 1598 cm? Man 28 metai.


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

          Kasmet balandžio – gegužės mėn. prasideda draudimosi privalomuoju transporto priemonių draudimu bumas, nes būtent šiuo metu pratęsiamos apie 50 – 60 procentų visų ĮTPVCA privalomojo draudimo sutarčių. Nuo šio draudimo atsiradimo Lietuvoje, dvigubai išaugo įvykių skaičius, atitinkamai padidėjo ir vidutinės išmokos. Natūralu, kad ir įmokos nestovėjo vietoje. Žiūrint bendrąja prasme, draudimo rinkoje kainos niekada nemažėjo, tačiau vistik jos, lyginant su ES valstybėmis, išlieka mažiausios. Jo brangimas neišvengiamas dėl daugelio priežasčių: didėjančios ekonominės infliacijos, augančio automobilių skaičiaus (jų pasekoje daugėja ir eismo įvykių), brangstančio automobilių remonto ir pan. Tačiau privalomasis draudimas brangsta ne visiems vairuotojams - daugeliui vairuotojų iš tikrųjų draudimo įmoka išliko panaši kaip pernai, kai kuriems net atpigo. Drausmingiausi vairuotojai, kelerius metus važinėjantys be įvykių, šiemet iš tikrųjų moka panašiai kaip praėjusiaiais metais.
          Lyginant kiekvienos kompanijos TPVCA privalomojo draudimo metines įmokas, jos skiriasi ir iki 100 Lt, ir net tečdaliu. Palankiausia kaina – ne visada pigiausia kaina. Paskutiniu metu pastebima tokia tendencija, kad dalis klientų nebepasitiki ta draudimo bendrove, kuri siūlo mažiausią įmoką. Ją tiesiog sieja su bankrotu. Neskaitant to, geriausias draudimo kompanijos įvertinimas – žalos atlyginimas, kontaktas su žmogumi, žalų administravimas. Tai daug svarbesnė pusė nei kaina. O kartu, mažiausia įmoka siejama ir su draudimo įmonės brandumu.
          Skaičiuojant draudimo įmoką, atsižvelgiama į: variklio darbinį tūrį, valdytojo amžių bei vairavimo stažą, registracijos vietą, drausmingumo kategoriją, draudimo bendrovės siūlomus tarifus. Preliminariai, pagal Jūsų pateiktus duomenis, metinė įmoka svyruoja nuo 194 Lt.
          Kadangi konkurencija nemaža, natūralu, kad ieškote bendrovės, kur įmoka atitiks Jūsų lūkesčius. Ir kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, mielai kviečiame susisiekti su mūsų darbuotojais (tel., el. paštu, ar tiesiog užėję į mūsų ofisą), kur per 15 min. parinksime tik Jums palankiausią draudimo variantą.


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
SWNZQ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui