Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-04-07
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Kiek žinau, jau įsiteisėjo teismo sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo ADB „Baltikums draudimas“ ir sutartys, sudarytos šioje bendrovėje yra nebegaliojančios, nors draudiminės apsaugos galiojimo laikas dar nepasibaigęs. Į ką ir kada turėčiau kreiptis dėl draudimo įmokos likučio susigrąžinimo?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Apie ADB „Baltikums draudimo“ bankrotą mes jau atsakinėjome prieš dvi savaites, bet matome, kad ši tema yra dar pakankamai aktuali.Taip, 2008 m. kovo 27 d. įsiteisėjo teismo sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo ADB „Baltikums draudimas“; paskirtas administratorius - UAB „Verslo konsultantai“. Kaip jau buvo rašyta, teismui priėmus sprendimą iškelti bankroto bylą ir per dešimt dienų sprendimui įsiteisėjus, nustoja galioti visos ne gyvybės draudimo (t. y. kasko, turto, nelaimingų atsitikimų, laidavimo, kelionės ir kt. sutartys), išskyrus transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo (TPVCA), sutartys (šių sutarčių galiojimo laikas pasibaigia po 30 d. nuo įsiteisėjusio teismo sprendimo dėl įmonės bankroto bylos iškėlimo).

Jūs turite teisę į likusią draudimo įmokos dalį už nesuteiktą draudimo apsaugą. Šiuo metu pilnu pajėgumu yra ruošiami pranešimai visiems ADB „Baltikums draudimas“ klientams, kuriems dar nebuvo pasibaigusios draudimo sutartys. Šie pranešimai bus išsiųsti draudėjams paštu. Jame bus nurodytas ADB „Baltikums draudimas“ duomenimis esantis pinigų likutis už nesuteiktą draudiminę apsaugą kiekvienai sutarčiai individualiai. Draudėjui, sutikus su nurodyta suma, tereikės pasirašyti ir pranešimą išsiųsti atgal. Priešingu atveju, nesutikus su draudimo bendrovės paskaičiuotu pinigų likučiu, draudėjas privalės rašyti prašymą motyvuodamas, kodėl jo manymu grąžintina suma turi būti didesnė. Pranešimus turite gauti per 2-3 savaites. Jeigu dėl pasikeitusios gyvenamosios vietos, neteisingai nurodyto adreso ar pan. negaunate pranešimo, turite patys raštu kreiptis į teismo paskirtą, mano jau minėtą ADB „Baltikums draudimas“ administratorių - UAB „Verslo konsultantai“ įgaliotą asmenį Alvydą Mogenį (tel. Nr. (8~5) 239 53 25) adresu: Švitrigailos g. 11D, Vilnius, ir pareikšti savo kreditorinius reikalavimus, kurie bus pateikti teismui tvirtinti. Kadangi teismas ADB „Baltikums draudimas“ kreditoriams nustatė 45 dienų terminą nuo teismo sprendimo iškelti šiai įmonei bankroto bylą įsiteisėjimo, vėliausia data iki kada priimami prašymai – gegužės 12 d.

Todėl rekomenduoju, nesulaukę pranešimo iki gegužės mėn. pradžios, nelaukime paskutinės dienos, skambinkite ir tikslinkitės kodėl.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
FJ9L1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui