Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-09-09
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Esu pradinuko mama. Neseniai išgirdau, kad viena draudimo bendrovė siūlo vaikams draudimo apsaugą nuo traumų už 15 Lt per metus. Ar tai tiesa ir nuo ko tada toks draudimas?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

 

          Dabar labai palankus metas sudaryti draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartį, nes daugelis draudimo kompanijų rugsėjo pradžioje skelbia įvairias akcijas moksleiviams. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ypač aktualus tokio amžiaus vaikams, aktyviai leidžiantiems laisvalaikį, sportuojantiems mokykloje bei lankantiems įvairius šokių būrelius, nes pagal statistiką yra žinoma, kad vaikai, dažniau nei suaugusieji, žalojasi, ypač patirdami smulkias traumas. Jūsų paminėta metinė draudimo įmoka – 15 Lt – tikrai reali ir draudiminė apsauga būtų ne tik nuo traumų, bet ir nuo mirties bei invalidumo rizikų. O įmoka priklauso nuo daugelio kriterijų (apdraustojo amžiaus, darbo pobūdžio, sporto rizikos ir t.t.) ir ypač nuo pagrindinio: pasirinktos draudimo sumos. Akivaizdu, kuo ji didesnė, tuo didesnė bus ir įmoka. O kuo didesnė draudimo suma, tuo didesnė yra ir išmoka patyrus kūno sužalojimus. Jūsų paminėta įmoka apdraudžia visas rizikas, kiekvienai iš jų po 3000 Lt sumai.
         
Tai yra minimali draudimo suma su minimalia draudimo įmoka. Jei leidžia galimybės, visada rekomenduojame rinktis didesnes sumas, kad atsitikus draudžiamajam įvykiui, išmoka atitiktų patirtą žalą. Tačiau džiugu, kad draudimo kompanijos atsižvelgia į ne tik turtingus tėvus, bet nori sudaryti sąlygas apdrausti vaikus šeimose, turinčiose nedideles pajamas.
         
Žmogaus sveikata – brangiausias turtas ir nuo nelaimingo atsitikimo niekas nėra apsaugotas. Mes visada akcentuojame savo klientams – negailėkime pinigų šiai draudimo rūšiai ir pagalvokime apie galimas rizikas dar neatsitikus nelaimei. Todėl kviečiame apsilankyti mūsų ofise, kad galėtume parinkti jūsų mokyklinukui geriausias draudimo sąlygas, užtikrinančias didžiausią draudimo apsaugą. Tikimės, kad mūsų pateiktas pasiūlymas atitiks jūsų poreikius.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
J5EQH
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui