Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-09-30
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Esu apsidraudęs draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Neseniai patyriau traumą – skilo blauzdikaulis. Koja šiuo metu įtvare, galimas variantas, kad bus būtina reabilitacija. Ar gausiu draudimo išmoką ne tik už traumą, bet ir už papildomas, reabilitacines, išlaidas?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

            Sunku iš klausimo spręsti, kaip buvo patirta trauma – autoįvykio metu ar kitomis sąlygomis. Nes draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – tai finansinis apdraustojo ar jo mirties atveju – artimųjų – parėmimas nelaimės atveju, kai dėl draudžiamojo įvykio apdraustasis sužalojamas ar kai dėl patirtų sužalojimų tampa pastoviai nedarbingas arba miršta. Išmoka mokama už patirtą traumą nelaimingo įvykio metu procentaliai nuo draudimo sumos.
          
Jūsų atveju yra patirta žala – kojos lūžis. Tad draudimo įmonė atlygins žalą pagal jos taisyklėse nustatytą žalos ir dydžio išmokėjimo tvarką. Jeigu Jūsų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartyje standartinės draudžiamos rizikos buvo papildytos dienpinigių ir/ar ligonpinigių draudimu ir dėl nelaimingo atsitikimo esate laikinai nedarbingas, jums turi būti mokami dienpinigiai už kiekvieną nedarbingumo dieną.
          
Jeigu trauma būtų patirta autoįvykio metu, draudimo bendrovė, apdraudusi kaltininko civilinę atsakomybę, turėtų atlyginti visą žalą, susijusią su negautomis pajamomis, kurias nukentėjęs asmuo būtų gavęs, jeigu jo sveikata nebūtų sužalota, ir su sveikatos grąžinimu susijusiomis išlaidomis (gydymo, papildomo maitinimo, vaistų įsigijimo, protezavimo, sužaloto asmens priežiūros, specialių transporto priemonių įsigijimo, sužaloto asmens perkvalifikavimo išlaidos bei kitos sveikatai grąžinti būtinos išlaidos, tarp jų ir reabilitacinės). Bet už patį lūžį pagal šią draudimo rūšį jums išmoka nebūtų mokama. Šiuos nuostolius atlygina draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kurį kaip ir minėjote, jūs turite.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0F73Y
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui