Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-10-07
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Neseniai įkūriau įmonę, kurios veikla – automobilių dujų įrangos montavimas. Norėčiau apdrausti savo įmonės veiklą. Kokios būtų sąlygos bei įmoka?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

 

          Džiugu, kad rūpinatės savo įkurtos įmonės finansiniu saugumu, nes bet kuri veikla turi rizikos faktorių, dėl kurių galima patirti nuostolių. Apsidraudus bendrosios civilinės atsakomybės draudimu nereikės rūpintis žalos atlyginimu, nenukentės verslas, nebus finansinių nuostolių dėl padarytos žalos. Žalą, kurią savo veiksmais padarė įmonė ar fizinis asmuo kitiems asmenims ar jų turtui, atlygina draudimo kompanija.
         
Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo objektas yra Draudėjo (įmonės), jo darbuotojų civilinė atsakomybė užsakovui ir tretiesiems asmenims už žalą, padarytą nevykdant ar netinkamai vykdant savo profesinę veiklą. Draudžiamuoju įvykiu pagal šią draudimo rūšį laikomas reikalavimo pateikimas Draudėjui dėl žalos trečiųjų asmenų nekilnojamam, kilnojamam turtui, sveikatai, gyvybei padarymo, neturtinės žalos, kylančios kaip žalos sveikatai ar gyvybei pasekmė, vykdant profesinę veiklą. Draudimo suma yra nustatoma pagal draudėjo prašymą. Tai yra, viskas priklauso nuo įmonės pageidavimų, bet draudimo kompanija gali ją koreguoti, atsižvelgiant į jūsų įmonės veiklos pajamas. Todėl, nustatant draudimo sumą, svarbu tinkamai įvertinti potencialią riziką, nes pasirinkus per mažą draudimo sumą nebus tinkamai užtikrinti įmonės interesai atsitikus draudžiamajam įvykiui; pasirinkus per didelę – bus sumokėta nepagrįstai didelė draudimo įmoka. Draudimo suma dažniausia nustatoma atskirai veiklos ir produkto (paslaugos) civilinės atsakomybės draudimui, bei atskirai žalai patikėtam turtui. Draudimo įmoka už bendrosios civilinės atsakomybės draudimą sudaro nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių litų per metus, nes priklauso nuo daugelio faktorių – metinės apyvartos, įmonėje dirbančių darbuotojų skaičiaus, dujų įrangos gamintojo šalies, draudimo sumos, išskaitos ir kitų svarbių faktorių. Išmoka, atsitikus įvykiui bendrosios civilinės atsakomybės draudime, dažniausia yra lygi trečiųjų asmenų patirtų nuostolių sumai, tačiau neviršijanti draudimo sumos.
         
Šią draudimo rūšį turi daugelis Lietuvoje dirbančių draudimo kompanijų. Skiriasi tik šios draudimo rūšies taisyklės bei taikomas tarifas. Visos draudimo kompanijos paprašys jūsų užpildyti anketą-prašymą, kurioje turės atsispindėti informacija apie jūsų įmonę, jos veiklą bei gaminamus (siūlomus) produktus (paslaugas).
          Galiu jus užtikrinti, kad šis procesas atims iš jūsų daug laiko ir pastangų. Todėl rekomenduoju atvykti pas mus, kur reikės užpildyti tik vieną anketą-prašymą. Pagal šiuos duomenis mes jums pateiksime ne mažiau kaip penkių draudimo kompanijų siūlymus, kuriuose atsispindės draudimo taisyklių bei draudimo sąlygų analizė; taip pat gausite
pilną draudimo administravimą bei geriausią draudimo kainą bei sąlygas konkrečiai jūsų įmonei.


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
LPGSJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui