Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-10-14
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Esu apdraudęs turtą (namą su priklausiniais) nuo pagrindinių rizikų, iš kurių viena – vagystė. Iškilo klausimas – jei iš garažo bus pavogtas ne naujas, bet tvarkingas automobilis (mano turtas), ar bus atlyginti nuostoliai?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

 

Kas yra draudžiama pasirinkus šią draudimo rūšį? Tai pastatai ir namų turtas. Papildomai dar gali būti apdrausta ir turto savininko civilinė atsakomybė. Į pastato draudimą įeina ne tik pamatai, sienos, langai, stogas ir pan., bet jam taip pat priskiriama ir šildymo, vandentiekio, kanalizacijos, elektros instaliacijos, vėdinimo ir kt. įrenginiai; tai yra, visi namo elementai bei tos pastato sudėtinės dalys, kurios yra užfiksuotos šio pastato inventorizacinėje byloje, jei draudimo sutartyje nenustatyta kitaip. Į namų turto draudimą įeina draudėjui priklausantis kilnojamasis turtas, kuris draudėjo naudojamas asmeniniame ūkyje savo ir šeimos buitiniams bei kultūriniams poreikiams tenkinti. Jūsų paminėtas automobilis yra jūsų turtas ir jo vagystė iš apdrausto pastato turėtų būti traktuojama kaip draudžiamasis įvykis. Tačiau, jei pasigilintume į draudimo taisykles, punkte „nedraudžiamieji įvykiai“ (galiu teigti, kad šis punktas praktiškai vienodas visose draudimo bendrovėse) matysime, kad neapdraudžiamas toks turtas kaip avarinės būklės pastatuose esantis turtas, radioaktyviosios medžiagos, programinė įranga bei kita informacija, vaistai, augalai paukščiai, gyvūnai bei visų rūšių motorinės transporto priemonės, valtys, jachtos, laivai, lėktuvai, benzinas ir dyzelinis kuras, išskyrus kurą, naudojamą pastato šildymui.

Kaip matote, apdraudus namų turtą, nėra viskas apdrausta. Motorinės transporto priemonės vagystė bus draudžiamasis įvykis tik tuomet, jei bus sudaryta kita draudimo sutartis – kasko draudimas.


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
XCSFV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui