Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-10-28
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Sūnus, bežaisdamas kieme su draugais, įskėlė šalia stovėjusio kaimyno automobilio priekinį stiklą. Mašina drausta KASKO draudimu. Ar draudimo kompanija, išmokėjusi savininkui išmoką už padarytą žalą, vėliau išsireikalaus iš mūsų, kad mes padengtume žalą draudimo kompanijai?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

 

          Deja, taip. Remiantis Lietuvos Respublikos Draudimo įstatymu, draudikui, išmokėjusiam draudimo išmoką, pereina teisė reikalauti išmokėtų sumų iš atsakingo už padarytą žalą asmens. Jūsų atveju, automobilį KASKO draudimu apdraudusi bendrovė, išmokėjusį savininkui išmoką už padarytą žalą, tuos pinigus susigrąžins iš kaltininko – jūsų. Jeigu jūs esate sudarę asmens civilinės atsakomybės draudimo sutartį, tada už Jūsų arba Jūsų vaikų padarytus nuostolius tretiesiems asmenims atlygina draudimo kompanija, kurioje sudaryta ši draudimo sutartis.
         
Paskutiniuoju metu vis dažniau girdime žmonių susidomėjimą šia draudimo rūšimi, ypač dabar, prasidėjus mokslo metams. Prisiėmusi šią riziką, draudimo kompanija atlygina nuostolius, kuriuos savo netyčiniais veiksmais padarė apdraustasis, jo sutuoktinis ar jų vaikai (iki 16 metų) kitų (trečiųjų) asmenų turtui ar gyvybei (sveikatai), kuriuos pagal įstatymus privaloma atlyginti. Tai reiškia, kad jei jūsų vaikai netyčia išdauš langą (jūsų atvejis), sulaužys mokykloje suolą, numes vertingą daiktą parduotuvėje, subraižys svetimą automobilį ar, darydamas duris, sužalos praeivį, jei jūs apliesite prabangiai įrengtą kaimyno butą, gręždami sieną ją pragręšit, slidinėdami ar važiuodami dviračiu sukelsite nelaimingą atsitikimą ir pan., savo atsakomybę, susijusią su padaryta žala kitiems asmenims, jūs perleisite draudimo kompanijai.
         
Šią draudimo paslaugą siūlo tik keletas draudimo bendrovių, tačiau ir jų taisyklės bei draudžiamųjų įvykių sąrašas šiek tiek skiriasi. Todėl prieš sudarant draudimo sutartį rekomenduojame įsiskaityti į draudimo sąlygas, paanalizuoti asmeninės civilinės atsakomybės draudimo taisykles. O kad negaištumėte laiko, žinodami jūsų poreikius ir rūpindamiesi jūsų ir jūsų artimųjų saugumu, UADBB „Sandėjas“ darbuotojai padės išsirinkti tinkamiausią draudimo produktą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
G4BN2
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui