Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2018-01-29
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Kadangi šildau namus malkomis, iškilo klausimas: ar sprogus šildymo katilui draudimas atlygina padarytą turtui žalą? Ar tai būtų draudžiamasis įvykis?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Taip, Jums aktuali rizika standartiškai draudikų yra priskiriama prie ugnies rizikos. Kas yra sprogimas? Tai dujų ar garų plėtimusi pagrįstas staiga vykstantis jėgos pasireiškimas. Kai talpa (t. y. katilas, vamzdis ar kt.), sprogsta, tuomet jos sienos sudraskomos, o dėl to išsilygina slėgių skirtumas tapos viduje ir išorėje. Taip pat kaip ir vanduo, kuris ne pagal paskirtį staiga ir netikėtai išsiveržia iš šildymo garu ar karštu vandeniu įrenginių. Tad, jei atsitiks tokia nelaimė ir bus apgadintas ne tik katilas, bet kartu jo sprogimas pridarys nuostolių ir aplinkui, tai bus draudžiamasis įvykis. Ir žala bus atlyginti tam turtui, kuris buvo apdraustas, t. y. arba sienoms, arba viduje esančiam turtui, priklausomai nuo sudarytos turto sutarties sąlygų. Taip pat papildomai, pasirinkus platesnį rizikų paketą, galima įtraukti ir apsaugą šildymo sistemos įrenginių gedimui. Tuomet bus atlyginami nuostoliai ir dėl mechaninių, elektroninių, elektrinių ar funkcinių šildymo sistemų įrenginių (šildymo katilo, siurblių, vėdinimo kameros ir pan.) gedimo, patvirtinto kompetentingos institucijos defektiniu aktu.
Tačiau mes norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad šildymo katilus turi įrenginėti šiam darbui atestuota įmonė ir jūs privalote juos ekspluatuoti griežtai laikydamasis visų techninių reikalavimų bei sąlygų. Priešingu atveju tokia situacija gali būti traktuojamas kaip nedraudžiamasis įvykis.
  

 


 


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
K5FRI
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui