Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-04-23
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas darbuotojas

Prieš kelerius metus atsitiko avarija, dėl kurios buvau pripažinta kalta. Avarijoje nesunkiai nukentėjo žmogus. Dabar jis man reiškia pretenziją dėl moralinės žalos. Mano draudimo kompanija sako, kad pagal kažkokią seną įstatymo redakciją moralinė žala neatlyginama. Bet tas žmogus jau ruošia dokumentus į teismą. Ką man daryti?

Jeigu jums teisme bus pateiktas ieškinys dėl neturtinės (moralinės) žalos atlyginimo, būtina patraukti atsakomybėn draudimo kompaniją trečiuoju asmeniu. Tai reikia padaryti todėl, kad draudimo kompanija ir pagal ,,seną“ Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymo redakciją (iki 2004-05-01), ir pagal dabartinę įstatymo redakciją privalo atlyginti nukentėjusiajam neturtinę (moralinę) žalą. Tik pagal ,,seną“ redakciją neturtinės žalos dydis sutapdavo su žalos asmeniui dydžiu ir buvo 30000 Lt. O dabar neturtinės žalos draudimo suma yra 500 eurų. Kiekvienas atvejis yra individualus, ypač tada, kai nukenčia žmonės, todėl rekomenduoju ateiti į mūsų kontorą Klaipėdos g. 19, iš anksto suderinus priėmimo laiką telefonu 8-650-92000, kad galėtume išsamiau pakomentuoti jūsų situaciją.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
J5EQH
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui