Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-12-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Vadovauju dvylikos žmonių kolektyvui. Pastaruoju metu vis dažniau išgirstu apie tokią draudimo rūšį kaip sveikatos draudimas. Koks tai draudimas ir ar verta drausti darbuotojus, jei jau esu apdraudęs juos nuo nelaimingų atsitikimų?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

 

Geras darbdavys visada rūpinasi savo darbuotojų sveikata ir saugumu. Ir turbūt nė vienas nesuabejotume, kad sveikata – viena svarbiausių žmogaus pilnavertiškumo bei harmoningo gyvenimo sąlygų.
          Kas tai yra – sveikatos draudimas ir kodėl verta juo draustis? Šis draudimas suteikia galimybę apdraustiesiems profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose sveikatos įstaigose, pirkti vaistus, lankytis pas dantų gydytoją ir už tai nieko nemokėti. Šias paslaugas draudimo sumos ribose sumoka draudimo bendrovė. Kaip matote, sveikatos draudimo programos – tai visuma sveikatos priežiūros paslaugų (diagnostinių, gydymo, reabilitacinių, profilaktinių), kurioms pagal draudimo sutartį garantuojama draudiminė apsauga. Apdrausti privačiu sveikatos draudimu įmonės darbuotojai ne tik taupo laiką, bet ir renkasi tą gydymo įstaigą bei gydytoją, kuriais labiausiai pasitiki; greitai atlieka reikalingus diagnostinius tyrimus; įsigyja reikiamų vaistų; gauna efektyvesnį gydymą stacionare; skiepijasi nuo gripo, erkinio encefalito ir pan.
          
Bus kompensuojamos ne tik gydymo išlaidos, bet ir išlaidos profilaktikos priemonėms, t. y. vitaminams, maisto papildams, gydomiesiems masažams ir pan., todėl galite būti tikri: sveikatos draudimas bus naudingas ir retai sergantiems jūsų įmonės darbuotojams. O dėl vaistų nesudėtingai ligai gydyti apdraustas darbuotojas neprivalės kreiptis recepto pas šeimos gydytoją – gydomąją priemonę galės įsigyti tiesiog pasitaręs su vaistininku. Galima paruošti diferencijuotus paslaugų variantus, priklausomai nuo pareigų, stažo ir pan., atsižvelgiant į tai, koks draudimo tikslas (pvz. gydymą, reabilitaciją sanatorijose; kūno kultūros programą ir t. t.).
Sveikatos draudimas – nauda ne tik darbuotojui, kuris šį draudimą vertina kaip realų piniginį atitikmenį, nes kiekvienas patiria išlaidų sveikatai, bet ir jums, kaip įmonės vadovui: tai skatins ir ugdys darbuotojo lojalumą įmonei; įmonė naudosis mokestinėmis lengvatomis, numatytomis Lietuvos Respublikos įstatymu, ir savo ruožtu kurs savo, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kuriuo minėjote apdraudęs savo darbuotojus, visai kita draudimo rūšis, susijusi su apdraustojo kūno sužalojimu, sveikatos sutrikimu ir/arba mirtimi dėl nelaimingo atsitikimo. Mes įmonių vadovams siūlome rinktis kompleksinį draudimą, t.y. sujungiant abi draudimo rūšis: draudimą nuo nelaimingų atsitikimų bei sveikatos draudimą.
         
Tik žinant produkto subtilybes galima paruošti individualų draudimo produktą, atitinkantį tik jūsų poreikius, su jūsų pageidaujama draudimo suma bei paslaugų limitu. Todėl apsilankykite mūsų biure (Klaipėdos g. 19) – sutaupysite laiko, žinosite rinkos patirtį ir čia pat gausite atsakymą apie paslaugų apimčių ir įmokos santykį. Nes sveikatos draudimas – pati didžiausia investicija į žmones, pagrindinį įmonės turtą, be kurio nebūtų ir pačios įmonės. Svarbu, kad darbuotojai būtų sveiki, darbingi ir jaustų, kad įmonė juos vertina. Tuo labiau kad artėjant šventėms sveikatos draudimo polisas darbuotojui būtų puiki dovana.Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
I4DPG
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui