Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-05-26
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Pirkau automobilį „su draudimu“.Ar privalau kreiptis į draudimo kompaniją, kad sutartis būtų perrašyta mano vardu ar ji bus galiojanti ir neperrašant?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Atsakysiu trumpai - taip, draudimo sutartį Jūs privalote performinti savo vardu. Nes remiantis TPVCA draudimo įstatymu, jei pasikeitė apdraustos transporto priemonės savininkas, draudėjas privalo perduoti naujajam transporto priemonės savininkui dokumentus, patvirtinančius sudarytą draudimo sutartį. Tokiu atveju naujajam transporto priemonės savininkui atitenka draudėjo teisės bei pareigos pagal sudarytą draudimo sutartį ir naujasis transporto priemonės savininkas ne vėliau kaip per 15 dienų nuo nuosavybės teisės į transporto priemonę perėjimo dienos, privalo raštu pranešti draudikui apie nuosavybės teisės į transporto priemonę perėjimą, taip pat savo duomenis.

Jei naujasis transporto priemonės savininkas nepranešė draudikui apie nuosavybės teisės į transporto priemonę perėjimą, draudimo kompanija gali vertinti tai kaip pareigos pranešti apie draudimo rizikos pasikeitimą nevykdymą ir atsitikus draudžiamajam įvykiui nemokėti išmokos.

Dėl sutarties performinimo Jūs turite kreiptis į draudimo bendrovę, kurioje yra galiojanti TPVCA draudimo sutartis, pateikti prašymą bei draudimo polisą. O kad negaištumėte laiko, žinodami jūsų poreikius mūsų įmonės darbuotojai ne tik sutvarkys visus administracinius formalumus, susijusius su sutarties performinimu ar nutraukimu, bet ir pasiūlys tinkamiausią draudimo variantą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
MRHTL
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui