Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2009-07-21
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Planuojame vykti į 20 dienų kelionę, kurios tikslas – alpinizmas ir norime apsidrausti draudimu, į kurį įeitų ne tik vaistų kompensacija, gydytojų paslaugos, bet ir tokia pagalba atsitikus nelaimei, kaip malūnsparnio nusileidimas ir pan. Kokia būtų įmoka ir ar apskritai prisiima draudimo bendrovės tokią riziką?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

           Paskutiniuoju metu tokie ekstremalūs klientų pomėgiai, kaip nardymas, alpinizmas, slidinėjimas, skraidymas ar kt., tampa vis populiaresni, tad ir šis klausimas tampa vis aktualesnis. Tuo labiau prisimenant prieš kelias dienas įvykusią nelaimę, kai žuvo lietuviai alpinistai.
          Vykstant į bet kokią užsienio šalį, ar tai būtų turistinė ar susijusi su darbu ar sportu kelionė, visada rekomenduojame klientams apsidrausti būtinosios medicinos užsienyje draudimu. Turint tokį draudimą, Draudikas apmokės išlaidas už būtiną pirmąją medicinos pagalbą; būtiną stacionarinį gydymą: slaugymą, chirurgines operacijas; būtiną ambulatorinį gydymą; gydytojo paskirtus gydymui būtinus vaistus, tvarstymo ir fiksavimo medžiagas; medicininį pervežimą kritišku atveju; ligonio ar mirusio apdraustojo palaikų pervežimą į Lietuvą. Kaip matote, viena iš draudžiamųjų rizikų ir yra būtinas pervežimas iki artimiausios ligoninės.
          Jei klientas užsiima ekstremaliu sportu - nardymu, alpinizmu, parašiutizmu ar pan., su sąlyga, jei tai yra kliento hobis, o ne profesionali veikla ir ši sąlyga yra nurodyta sutartyje, natūralu, kad draudimo įmoka yra didesnė nei draudžiantis vykstant į pažintinę kelionę. Įmoka priklauso nuo draudimo bendrovės, pasirinktos draudimo sumos, kelionės trukmės, tikslo, šalies, į kurią vykstama, taip pat apdraustojo amžiaus ir yra 2-3 kartus didesnė nei bazinė kaina. Pvz., pasirinkus draudimo sumą 60 000 EUR, įmoka 20 dienų būtų apie 135 Lt. Tačiau sumokėjus tokią įmokėlę, jūs jau galite būti ramūs, kad visą kelionės laiką draudimas galiotų ir tuo atveju, jei nelaimė įvyktų jūsų pomėgio metu su sąlyga, jei tai yra hobis, o ne profesionali veikla.


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
FJ0M1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui