Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-01-22
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Po praūžusios jau antrosios šiais metais audros, sulaukėme nemažai telefono skambučių iš žmonių, patyrusių nuostolius. Interesantai teiravosi, ar draudimo kompanijos kompensuos patirtus nuostolius? Šį kartą pateikiame tik vieną klausimą: stiprus vėjas nuplėšė pastato stogą, draudimo kompanija įvertino žalą 1000 Lt, nors pastato draudimo suma yra 30000 Lt. Ar draudimo kompanija tinkamai įvertino žalą?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Turtas draudžiamas nuo jo sunaikinimo, sugadinimo ar praradimo dėl šių draudiminių rizikų: nuo ugnies, nuo gamtinių jėgų (audros, liūties, krušos, pūgos ir t.t.), nuo vagystės, nuo vandens, nuo transporto priemonių atsitrenkimo, nuo stiklo dužimo, nuo neteisėtos trečiųjų asmenų veikos. Draudžiamas draudimo sutartyje nurodytas turtas skirstomas į šias grupes: nekilnojamasis turtas - pastatai ir kiti sklypo statiniai su inžineriniais įrenginiais kilnojamasis turtas - daiktai, inventorius, elektroninė įranga, atsargos. Atsitikus draudiminiam įvykiui, draudimo išmokos dydis priklauso nuo pasirinkto draudimo būdo. Draudimo sutartis gali būti sudaryta apdraudžiant visą turtą ar atskirus objektus dviem būdais, kurie nurodomi draudimo sutartyje: visa verte ar vertės dalimi. Draudimas visa verte - tai draudimo būdas, kai draudimo sutartyje nustatyta draudimo suma lygi draudimo vertei. Draudžiant turtą vertės dalimi gali būti sudaryta draudimo sutartis apdraudžiant jį pirmosios rizikos arba proporciniu draudimu. Pirmosios rizikos draudimas - kai draudimo suma mažesnė už draudžiamo turto vertę, o draudiko (draudimo kompanija) atsakomybė ribojama draudėjo (asmuo, sudaręs draudimo sutartį) pasirinkta draudimo suma. Atsitikus draudiminiam įvykiui, draudikas privalo atlyginti draudėjui patirtus nuostolius, neviršijant draudimo sumos ir neatsižvelgiant į draudimo sumos ir turto vertės santykį. Proporcinis draudimas - kai draudiko atsakomybė nustatoma draudėjo pasirinktu santykiu tarp draudimo sumos ir draudžiamo turto vertės. Atsitikus draudiminiam įvykiui, draudikas privalo atlyginti draudėjui tik dalį jo patirtų nuostolių, proporcingą draudimo sumos ir turto vertės santykiui. Pagal jūsų pateiktą informaciją, mums susidarė nuomonė, kad turėjote proporcinį draudimą, kurio mes nerekomenduojame net labai taupiems klientams. Tačiau tiksliai pakomentuoti jūsų turimą draudimo sutartį galėtumėme tik ją matydami. Apie draudimo sutarties sąlygas rekomenduotumėme susimąstyti ne tada, kai įvyksta draudiminis įvykis, bet prieš ją sudarant. Profesionaliai išanalizuoti taisykles, įvertinti draudimo rizikas, pasirinkti optimaliausią draudimo būdą, kuris maksimaliai užtikrintų draudiminę apsaugą, jums visada su malonumu padės uždarosios akcinės draudimo brokerių bendrovės ,,Sandėjas“ kvalifikuoti darbuotojai.

Komentarai
  Žygintas
2012-06-28 15:50:00  
Laba diena, norėjau jūsų paklausti gal jau išnagrinėjote Žyginto Valio gyvybės draudimo sutartį? Jeigu turite atsakymą labai labai prašau informuoti. Ačiū Pagarbiai Ž. Valys
 
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
XCSFV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui